Angle down Atgal

Kraupus radinys: priekaboje – 39 mirusių žmonių kūnai

Šalia Rytų Londono ribos esančioje pramoninėje teritorijoje pastatyto vilkiko priekaboje buvo rasti net 39 žmonių kūnai.

Kraupus radinys aptiktas Grays miesto ribose, pramoninėje teritorijoje Waterglade Industrial park, netoli prekybos centro „Lakeside“, M25 greitkelio ties Dartford Crossing tilto. Šioje vietoje dažnai galima sutikti ir lietuvių, ten veikia parduotuvė „Pelenė“.

Kūnai aptikti Eastern Avenue gatvėje stovinčio vilkiko priekaboje.

25-erių vilkiko vairuotojas iš Šiaurės Airijos sulaikytas, jam pateikti kaltinimai už kiekvieno jų nužudymą.

Pranešama, kad 38 aukos – suaugę žmonės, o vienas – nepilnametis. Skelbiama, kad vilkikas su bulgariškais numeriais, tikėtina, taip galėjo būti gabenami nelegalūs gyventojai, tačiau oficialiai ši informacija nepatvirtinta.

Policija iškvietimo į įvykio vietą sulaukė apie 1 val. 40 min. naktį iš antradienio į trečiadienį.

„Šis įvykis – labai tragiškas ir kol kas dar sunkiai paaiškinamas. Gyvybės neteko didelis skaičius žmonių, tai baisu. Pradėjome tyrimą, patys aiškinamės, kas įvyko ir kodėl tai įvyko. Kol kas bandome nustatyti kiekvieno jų tapatybes. Mūsų pirminiais duomenimis, vilkikas iš Bulgarijos įvažiavo per Holyhead miestą dar spalio 19 d.

Kol kas sulaikėme vilkiko vairuotoją, bandysime apklausti ir išsiaiškinti tikslias detales. Kol kas aptvėrėme dalį industrinio rajono, atsiprašome visų, kam tai sukėlė trikdžių, tačiau reikia suprasti, kad šis įvykis nėra eilinis“, - kalbėjo policijos pareigūnai.

Įvykio vietoje dirba itin gausios policijos pareigūnų pajėgos.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite