Angle down Atgal

Kovo 12-oji: vardadieniai, astrologija

Kovo dvyliktoji, penktadienis – 71-oji metų diena (penktoji 10-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 294 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Darmantė, Galvirda, Galvirdas, Grigalius, Faina, Žostarta, Žostartas, Žostartė, Žostautas, Žostautė;

rytoj: Kristina, Liutauras, Liutaurė, Rimgaudas, Rodrigas, Teodora, Vaitilas, Vaitilė, Vaitys, Vaitkanta, Vaitkantas, Varbutas, Varbutė;

poryt: Batilda, Darkinta, Darkintas, Darmantas, Darminta, Darmintas, Dartautas, Dartautė, Kargauda, Kargaudas, Karigaila, Karigailė, Lygmantas, Lygmantė, Lykantas, Lykantė, Lymantas, Lymantė, Matilda.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.45, leidžiasi 18.14. Dienos ilgumas – 11.29.

Šiandien – aštuntoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Baimė – blogas patarėjas pareigų klausimais“ (Plinijus Jaunesnysis).

**************

Astrologinė prognozė kovo 12-ajai, penktadieniui

AVINAS. Šiandieną visur patartinas saikas, santūrumas. Neblogai turėtų sektis menininkams, mistikams. Venkite alkoholio, kvaišalų, triukšmingų susibūrimų. Nesudarinėkite abejotinų sandorių ir saugokitės vagių.

JAUTIS. Šiandien seksis neblogai, jeigu stengsitės suprasti kitus žmones, sugebėsite atsiprašyti ir atleisti. Tačiau gali nuvilti tie, iš kurių daug tikitės. Galbūt jie kitaip supranta draugystę.

DVYNIAI. Darbe įtemptai plušėsite, ypač jei tvarkote finansinius dokumentus, darote pervedimus, atsiskaitymus, administruojate skolas ir t. t. Bendro laisvalaikio nekantriai lauks partneris. Regis, iš jo norėsis daugiau supratingumo.

VĖŽYS. Pasirūpinkite užbaigti tuos intelektinius darbus, kurie jau turėtų būti atlikti. Jeigu kur nors išvykstate, gali paaiškėti, kad trūksta reikalingų dokumentų ar pan.

LIŪTAS. Bus daug veiklos, jeigu ji susijusi su medicina, psichologija, finansais, testamentais ar ritualinėmis paslaugomis. Kad ir kaip stengsitės, užkulisinių intrigų ir apkalbų turbūt neišvengsite.

MERGELĖ. Tai turėtų būti nebloga diena, jeigu išvakarėse su partneriu neprisivartojote svaigalų. Ištarkite gerą žodį tam asmeniui, su kuriuo pašlijo santykiai, atsiprašykite – susitaikymas abiem pusėm turėtų būti lyg balzamas. 

SVARSTYKLĖS. Galvosite apie ūkinius reikalus, augintinius, sveikatą ir išvaizdą. Norėsis keisti gyvenimo būdą, mitybą, o gal ir darbą. Siekite darnos su savimi ir kitais.

SKORPIONAS. Jūsų gyvenimas dabar gali būti kupinas ir ekstremalių išbandymų, ir labai sentimentalių, romantiškų jausmų, meninio polėkio. Galbūt kažkuo nustebins vaikai.

ŠAULYS. Gali būti, kad tvarkysite verslo reikalus, apskaitą. Jūs nelabai norėsite sutikti su artimųjų pasiūlymu dėl savaitgalio ar namų ūkio. Galite pasijusti vedžiojami už nosies.

OŽIARAGIS. Šiandien būkite ne tiek kritiški, kiek atidūs pašnekovams. Artimo žmogaus sunegalavimas, būklės pablogėjimas ar rizikingas poelgis sukels nerimo.

VANDENIS. Jums rūpės papildyti piniginę, nebūtinai legaliu keliu. Arba praturtinti namus patogiais, išmaniais daiktais. Rūpinkitės ne tik išoriniu įvaizdžiu, bet ir vidiniu pasauliu, akiračiu. 

ŽUVYS. Būsite romantiškai, svajingai nusiteikę, tačiau stokosite veiklumo. Regis, būsite linkę mėtyti pėdas, išsisukinėti, pareigas permesti kitiems, kažkam kitam perkelti atsakomybę už savo aplaidumą ar pan.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite