Angle down Atgal

Koronavirusu serga 97 įkalinimo įstaigų pareigūnai ir darbuotojai, 164 kaliniai

Koronavirusu šiuo metu serga 97 įkalinimo įstaigų pareigūnai ir darbuotojų bei 164 kaliniai, rodo antradienį paskelbti Kalėjimų departamento duomenys.

Prieš savaitę, lapkričio 23-iosios duomenimis, koronavirusu sirgo 38 kaliniai ir 80 pareigūnų.

Šiuo metu daugiausia – 114 – sergančių nuteistųjų yra Marijampolės pataisos namuose, iš jų 48 – Kybartų sektoriuje, taip pat serga 14 nuteistųjų iš Vilniaus pataisos namų.

Šiaulių tardymo izoliatoriuje serga 13 kalinių, Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje – 12, Kauno tardymo izoliatoriuje – aštuoni, Laisvės atėmimo vietų ligoninėje – trys.

Tuo metu pareigūnų sergamumo pasiskirstymas pagal aktyvius atvejus įkalinimo įstaigose nenurodomas.

Šiuo metu saviizoliacijoje yra 50 įkalinimo įstaigų darbuotojų ir 355 kaliniai, turėję kontaktą su sergančiuoju, dar 154 nuteistieji izoliuoti kaip naujai atvykę į pataisos namus.

Nuo rugsėjo 1-osios įkalinimo įstaigose iš viso koronavirusas nustatytas 205 kaliniams ir 196 pareigūnams.

Skelbiama, kad nuo rugsėjo daugiausia – 59 – atvejai tarp pareigūnų buvo Laisvės atėmimo vietų ligoninėje, Vilniaus pataisos namuose – 35, Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje – 30.

Marijampolės pataisos namuose – 22, iš jų septyni – Kybartų sektoriuje, taip pat 19 – Kauno tardymo izoliatoriuje, 16 – Šiaulių tardymo izoliatoriuje, 13 – Alytaus pataisos namuose, du – Panevėžio pataisos namuose. 

Rugsėjį įkalinimo įstaigose buvo patvirtintas pirmas koronaviruso atvejis nuteistam asmeniui.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite