Angle down Atgal

Kone geriausias pasirinkimas interjerui – įtempiamos lubos

Kone geriausias pasirinkimas interjerui. Statybų meistrai su nemaža patirtimi gali prisiminti, kaip įtempiamos lubos, vos tik pasirodžiusios Lietuvos apdailos sektoriuje populiarėjo beveik kasdien. Ir ne veltui. Net iki šių dienų vartotojų ratas, kuris mieliau renkasi lygias lubas vis dar plečiasi. Nieko nuostabaus nevyksta, tiesiog užsakovai renkasi tai kas jiems yra geriausia ir praktiška, viena iš interjero dalių yra ir įtempiamos lubos.

Kone geriausias pasirinkimas interjerui

Akivaizdu, kad klientai panorę sukurti išskirtinį interjerą ieško įvairių praktiškų variantų. Kokybiškos apdailos medžiagos bei galimybė lubas sukurti nenaudojant glaistų, špaklių, grunto ir kitų medžiagų, kurios reikalauja tikslumo bei laiko gaišimo tvarkant darbų atlikimo erdves ir valant ją nuo sunkiai išvalomų dulkių. Vienas iš geriausių sprendimų yra įtempiamos lubos Lubumenas.lt kuriamos meistrų. Geras užsakovų pasirinkimas konsultacijos pagalba leidžia įgyvendinti net ir pačius įmantriausius tikslus, kuriant išskirtinį interjerą įtempiamų lubų dėka.

Įtempiamų lubų kainos

Lietuvoje vyrauja keistos tradicijos. Klientai užuot ieškoję sau kokybiškų įtempiamų lubų, pirmoje vietoje domisi kaina. Taip, domėtis įtempiamų lubų kainomis nėra blogai. Tačiau Lubumenas.lt specialistams nesusakius lubų ploto, savo norų, vizijų ir norimų pasiekti rezultatų vargu ar įmanoma sužinoti tikslią įtempiamų lubų planavimo bei montavimo darbų kainą. Ji gali būti preliminari ir šiek tiek pajuokaujant, kad įtempiamų lubų kaina svyruoja nuo 1 euro iki kelių tūkstančių iš pardavėjo gausite nemažai klausimų. Kaip nurodo Lubumenas.lt įtempiamų lubų specialistai, jų darbų kainos nėra didelės. Priklausomai nuo darbų sudėtingumo kainos svyruoja skaičiuojant kvadratais. Pavyzdžiui, sudėtingų darbų 20 kvadratinių metrų svetainėje lubų įtempimo darbai kainavo apie 260 eurų. Akivaizdu, kad įtempiamos lubos nekainuoja daug. Tačiau, tuo pačiu išsilaisvinsite nuo įvairių papildomų darbų bei vargo ir laiko gaišimo, jei rinksitės lubas lyginti špakliuojant, glaistant, gruntuojant ir vėl ieškant kaltininkų dėl likusių nelygumų. Įtempiamos lubos yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie tikisi sugaišti nedaug laiko, išleisti nedaug lėšų ir bet kurioje namų ar biuro erdvėje turėti lygias lyg stiklas lubas. Prie tokių tikslų puikiai tiks įtempiamų lubų pasirinkimas.

Taigi, kaip galima suprasti iš apdailos meistrų užuominų, įtempiamos lubos leis sutaupyti ne tik laiko, nes montuojamos itin greitai, vos per 1-2 dienas. Paslėpsite visus defektus ir žinoma, susikursite savo namų ar biuro interjerą tokį, kokio ir tikėjotės.

Kodėl gi nesusisiekus su Lubumenas.lt apdailos meistrais jau dabar?!

 

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite