Rolando Parafinavičiaus nuotr.
Angle down Atgal

Koncerte „Maža kelionė per didelį pavasarį“ skambės jausmingi mažųjų šiauliečių balsai

2022 m. gegužės 18 d. 18 val. Šiaulių kultūros centre (Aušros al. 31) vyks koncertas „Maža kelionė per didelį pavasarį“, kurį kasmet organizuoja Šiaulių kultūros centro vokalo studija „Rokoko“ (meno vad. Rasa Kauneckaitė). Šiais metais renginyje bus galima išvysti naujus vokalistų pasirodymus bei dar kartą išgirsti ankstesnius, jau gerai žinomus kolektyvo atliekamus kūrinius. Viso vakaro metu žiūrovai galės mėgautis nuoširdžiais vaikų bei buvusių vokalo studijos auklėtinių pasirodymais.
Organizatorius – Šiaulių kultūros centras. Renginys – nemokamas.

Meilė muzikai ir noras dalytis savo muzikiniais pasiekimais su kitais sujungė Šiaulių kultūros centro vokalo studiją „Rokoko“ (meno vad. R. Kauneckaitė) lankančius vaikus. Kolektyvą lanko tiek darželinukai, tiek jau į paauglystę įžengę vaikai. Vokalistai kiekvienais metais dalyvauja įvairiuose konkursuose, festivaliuose bei šventėse, taip pat yra apdovanoti įvairiais prizais.

„Džiaugiuosi, kad Šiaulių kultūros centre muzikinį kelią vaikams atrasti padeda jau daugiau kaip tris dešimtmečius vokalo studijai vadovaujanti meno vadovė Rasa Kauneckaitė. Studijoje vaikai gali ne tik smagiai praleisti laiką, bet turi puikią galimybę visapusiškai tobulintis ir savo gebėjimus pristatyti ne tik Šiauliuose, bet ir kituose Lietuvos miestuose“,– sako Šiaulių kultūros centro direktorė Deimantė Bačiulė.

Pavasariniame koncerte žiūrovai galės išvysti ir išgirsti skirtingų amžiaus grupių mažųjų šiauliečių balsus bei pasimėgauti jų atliekamais muzikiniais kūriniais. „Kviečiu žiūrovus į nuotaikingą kelionę ne tik per muziką, dainas, šokį, bet ir per intriguojančias „Rokoko“ dainininkų muzikines patirtis, kurias jie papasakos koncerto metu“, – į renginį kviečia Šiaulių kultūros centro vokalo studijos „Rokoko“ meno vadovė Rasa Kauneckaitė.

Šiais metais rengiamame koncerte „Maža kelionė per didelį pavasarį“ bus galima pamatyti pagrindinį šventės organizatorių – Šiaulių kultūros centro vokalo studiją „Rokoko“ (meno vad. R. Kauneckaitė) bei kolektyvo draugus Šiaulių kultūros centro choreografijos studiją „Aušrelė“ (meno vad. M. Kosaitis, meno vad. asist. V. Adomėnaitė-Butnorienė), atlikėjas Gerdą Rumšienę ir Ugnę Jankauskytę. Renginio organizatoriai žada, kad koncertinė programa žiūrovus nukels į artėjančios vasaros nuotaikas ir padovanos puokštę pačių gražiausių emocijų.

Informaciją teikia Šiaulių kultūros centro Mėgėjų meno skyriaus vedėja Aušra Brijūnienė, tel. +370 615 83 983, e. p. ausra.brijuniene@siauliukc.lt.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite