Angle down Atgal

Kolegos lyg šeima? Šiaulių rajone įsikūrusi įmonė įrodo, kad tai įmanoma

Darbas vaidina didelį vaidmenį mūsų bendrai savijautai. Kiekvienas jaučiame spaudimą rasti sritį, kuri leistų išreikšti mūsų aistras, talentus, bei galimybę užsidirbti . Didelę įtaką gerai savijautai turi darnūs santykiai tarp kolegų, vadovų ir visų kartu dirbančiųjų. Kuris žmogus nepasvajoja, kaip gera būtų darbo metu paskanauti gardžių kepinių, būti vertinamam, dalyvauti įvairiose šventėse ar kolektyve jaustis lyg šeimoje? Ar tai gali būti realybė? Tačiau būtent taip gyvena Šiaulių raj. Aukštelkėje ir Kairiuose, įsikūrusios bendrovės „Grafų baldai“ kolektyvas. Gamybos įmonė atskleidžia, kodėl svarbu kasdienė gera darbuotojų savijauta.

Lankstus požiūris į darbuotojus

Gamybinės įmonės „Grafų baldai“ marketingo vadovė Lina Bertulienė sako, kad darbuotojai – tikrasis įmonės veidas. Ilgamečiai, profesionalūs ir atsidavę specialistai yra viena iš kertinių sėkmingo verslo sudedamųjų.

„Tikime, kad šių dienų darbuotojui vien tik finansinio atlygio negana. Nors, dirbdami mūsų įmonėje, gamybos darbuotojai turi galimybę užsidirbti vienus didesnių atlyginimų mūsų sektoriuje, mums rūpi ir gera atmosfera darbo vietoje, tolerantiškas bendravimas su kolegomis, visai kaip šeimoje“, – sako L. Bertulienė.

Šiuo metu UAB „Grafų baldai“ dirba daugiau nei 150 žmonių, iš jų trečdalis dirba daugiau nei 10 metų. O net 57 procentai darbuotojų dirba 5 metus ar ilgiau. Šiais laikais, kai darbuotojų kaita įmonėse yra be galo didelė, ilgametis darbuotojas tampa vertybe. Toks žmogus gerai išmano savo darbą, jam rūpi įmonė. Maža darbuotojų kaita padeda bendrovei užtikrinti kokybiškus ir nenutrūkstamus darbo procesus bei įmonės plėtrą. Už tai atsidėkojama darbuotojams smagiais siurprizais.

„Į darbą mes einame dirbti, bet tai nereiškia, kad nereikia ieškoti akimirkų džiugesiui, juk tada net sunkiausi darbai dirbami su didesniu ūpu bei motyvacija. Taip ir mūsų nuostabus darbuotojų kolektyvas kartais sulaukia skanių ir jaukių staigmenų, kurios sukviečia prie draugiško kavos puodelio, prie vadovų „keptų“ šiltų bandelių rudenį, o prisimenant vasaros karščius, prieš akis iškyla kasdienis mėgavimasis ledais, kuriais pasirūpino įmonė. O kur dar mūsų smagioji viso įmonės kolektyvo dienos išvyka jachtomis į Juodkrantę, vikingų maisto degustavimas ir kitos neformalios pramogos“, – apie kuriamą darbo kultūrą bendrovėje „Grafų baldai“ pasakoja L. Bertulienė.

Gamybos įmonė kūrybiškai žiūri ir į darbo procesą – svarbiausia, kad žmonės jaustųsi vertinami. Penktadieniais darbuotojai darbus baigia 15 valandą, turėdami ilgesnį savaitgalį, taip turi galimybę, daugiau laiko skirti šeimai ar hobiams. Gamybos specialistams nereikia sukti galvos net dėl darbo rūbų priežiūros – jų skalbimu pasirūpina įmonė.

Aukščiausi įvertinimai

UAB „Grafų baldai“ gyvuoja jau 24 metus ir gali pasigirti tvirtu ir darniu kolektyvu. Kai kurie darbuotojai įmonei paskyrė net daugiau nei 20 metų. Šių metų rudenį Šiaulių pramonininkų asociacija už ilgametį darbą apdovanojo net du bendrovės darbuotojus. „Profesijos riterio“ sertifikatai ir atminimo ženkleliai įteikti UAB „Grafų baldai“ darbuotojams Virginijai Baltramaitienei ir Jurijui Lačui.

„Didžiuojamės ir neapsakomai vertiname šių nuostabių žmonių indėlį, nes jų ilgametis darbas prisideda prie to, kokie mes esame šiandien. Šie ir kiti mūsų įmonės darbuotojų bei vadovų gaunami pelnyti įvertinimai tik dar kartą patvirtina, kad keliaujame tinkama linkme“, – sako marketingo vadovė.

Remiamas turinys

 

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite