Angle down Atgal

Kokius vyriškus marškinius pasirinkti darbui?

Kiekvieno vyro spintoje galime rasti ne vienus marškinius. Vieni jų skirti laisvalaikiui ir dažniausiai išmarginti raštais, spalvoti bei žaismingi, o kiti – subtilesni ir skirti oficialiai išvykai, pietums ar vakarienei restorane, šventėms arba darbui, jeigu to reikalauja darbdavys ir darbo etiketas.

Vieniems darbui reikia klasikinio tipo marškinių, kurie nėra iššaukiančių spalvų ar išraitytų raštų, o kitiems svarbu tik tvarkingai ir švariai atrodyti, taigi marškiniai gali būti patys įvairiausi spalvine gama.

Svarbiausia atkreipkite dėmesį į medžiagos sudėtį. Visada rinkitės kuo natūralesnį audinį. Tuomet jausitės patogiai visą dieną darbe. Beveik visi vyriški marškiniai modivo.lt bus pasiūti iš 100% medvilnės. Sintetiniai marškiniai gali varžyti ir skatinti prakaitavimą. Lininiai marškiniai – idealus pasirinkimas vasarai. Medvilnė yra minkštos tekstūros, puikiai tinka kasdienai, nes labai patogi. Nusipirkę natūralios medvilnės marškinius turėsite jiems skirti ypatingą priežiūrą. Toks drabužis stipriai glamžosi ir reikalauja ypatingos priežiūros. Medvilninius marškinius reikėtų skalbti rankiniu būdu, vos šiltame vandenyje, naudojant specialias priemones.

Apykaklė

Ypatingą dėmesį atkreipkite į marškinių apykaklę. Pats svarbiausias yra kampas tarp apykaklės kraštų. Nuo apykaklės kampo dydžio priklausys, kokio dydžio kaklaraiščiai Jums tiks ir kokie turės būti rišami mazgai. Jeigu mėgstate siaurus kaklaraiščius su miniatiūriniais mazgais, tai Jums tiks mažesni nei 90 laipsnių kampai, o jei mieliau renkatės peteliškes arba plačius kaklaraiščius su masyviais mazgais, tuomet Jūsų naujų marškinių apykaklės kampas tarp kraštų turi būti ne mažesnis kaip 120 laipsnių.

Naudinga žinoti, kad marškinių apykaklė yra puikus būdas ištaisyti veidą. Siauram veidui pasirinkite apykaklę su užapvalintais ar sutrumpintais kraštais. Normaliam ir pilnaverčiam veidui geras pasirinkimas yra klasikinė apykaklė.

Jei apykaklės kampai ilgi, ji Jums vizualiai padidins mažą smakrą. O jeigu turite neproporcingai pailgą kaklą, paslėpkite jį aukšta apykakle. Netgi nešioti kaklaraištį su tokia apykakle nebūtina. Storam kaklui tarpas tarp apykaklės ir kūno turėtų būti ne mažesnis kaip 1,5 cm. Geruose marškiniuose apykaklė būna su plokštelėmis. Ji skirta tam, kad padėtų išvengti formos praradimo po skalbimo. Bendras patarimas visiems marškiniams - užsegus apykaklę tarp jos ir kaklo turi tilpti du pirštai.

Rankogaliai

Patariame, kad geriausia būtų rinktis vadinamus itališkus rankogalius, kurie turi po vieną ar kelias sagas. Tokie rankogaliai leidžia geriau prisitaikyti Jūsų rankai. Marškinių rankogaliai turi tvirtai priglusti prie Jūsų rankos. Tai labai svarbu mėgstantiems nešioti laikrodį, kad visada galėtumėte patogiai žvilgtelėti į jį. Įvaizdžio taisyklės sako, kad marškinėlių rankogaliai gali lindėti iš po striukės ne daugiau kaip 1 cm. Kalbant apie rankogalius, geriausiai tinka, t.y. pats universaliausiai variantas yra itališki rankogaliai su viena ar keliomis sagomis, kas leidžia geriau pritaikyti rankogalį Jūsų rankai. Prancūziški rankogaliai, segami sąsagomis, dažniausiai dėvimi su brangiais kostiumais. Tokio tipo marškinius dažniausiai dėvi vadovai ir kiti aukštas pareigas užimantys asmenys.

Stilingi vyriški marškiniai yra niekada nekintantis spintos pagrindas. Prie jų puikiai tiks kelnės, vasarą – šortai, o džinsai vyrams modivo.lt – geriausias pasirinkimas visais metų laikais.

Remiamas turinys 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite