Angle down Atgal

Kokius sprendimus apima nekilnojamojo turto vertinimas?

Nekilnojamasis turtas – ypač svarbus dėmuo, be kurio savo pasirinktų veiklų tinkamai negalėtų vertinti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Belieka tik pastebėti, kad nekilnojamojo turto vertinimas iš tiesų apima labai daug sprendimų, tad kviečiame su jais susipažinti. 

• Pastatų vertinimas

Pastatų savininkams ši paslauga yra itin vertinga tuo atveju, jeigu norisi sužinoti kainą, už kurią būtų galima tikėtis parduoti jums priklausančius pastatus, na, o štai, pirkėjams šis procesas yra naudingas dėlto, jog norėdami gauti finansavimą ar įsigyti tokio pobūdžio  pirkinį už savas lėšas, nebus apgauti, nepermokės. 

• Žemės vertinimas

Jei norite parduoti jums priklausančią žemę, verta užsakyti šią paslaugą; taip pat šį procesą atlikti jus gali įpareigoti teismai ar antstoliai. 

• Miško vertinimas

Privačių miškų pardavimas ar pirkimas mūsų šalyje – ypač dažnas procesas, tačiau prieš tai yra rekomenduojama atlikti ir jų vertinimą. Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad šiam procesui atlikti yra reikalingas ypatingas tikslumas, specifinės žinios, įgūdžiai, patirtis. 

• Specifinio turto vertinimas

Šiam turtui priskiriamas toks, kurį sunku kategorizuoti arba toks, kuris buvo pagamintas pagal specialų užsakymą, turi specialią paskirtį ar pasižymi išskirtinėmis savybėmis. 

• Inžinerinių tinklų vertinimas

Tai yra visų infrastruktūros darinių, dėl kurių tam tikra teritorija ar objektas, yra aprūpinami tam tikrais ištekliais, vertinimas. Paprastai šis procesas yra atliekamas ypač retai, o norint jį tinkamai įvykdyti, būtina išlaikyti objektyvumą bei užtikrinti tikslumą, o šių tinklų vertė priklauso nuo ne tik nuo dydžio, bet ir nuo turto nusidėvėjimo. 

• Nuomos vertės nustatymas

Kadangi nuomos poreikis rinkoje nuolat auga, nuomos rinkos vertės nustatymas tampa vis labiau populiarėjančius sprendimu. Šis sprendimas yra ypač naudingas įvairioms pusėms – ne tik būstų pirkėjams, bet ir investuotojams, o taip pat ir vystytojams. 

• Mokestinės vertės tikslinimas

Kai reikia mokėti turto mokesčius, mokestinė vertė tampa labai svarbiu faktoriumi, todėl geriausias sprendimas – patikslinti mokestinę vertę. 

Kaip matyti, nekilnojamojo turto vertinimas apima labai daug įvairių sprendimų, tokių, kaip pastatų vertinimas, žemės vertinimas, miško vertinimas ir t.t. Prireikė kurios nors iš šių paslaugų? Vertintojas.lt – geriausias jūsų pasirinkimas: profesionalūs nekilnojamojo turto vertinimo sprendimai, kruopštumas, atsakingumas bei ilgametė patirtis. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite