Angle down Atgal

Kokias didžiausias naudas jūsų namams suteikia oro valytuvas?

Oru kvėpuojame visi. Dėl to tikrai negalima paneigti fakto, kad oro kokybė yra svarbi visiems. Deja, toli gražu ne kiekvienuose namuose oro, kuriuo kvėpuojame, kokybė yra pagirtina. Dažnu atveju jame yra kenksmingų dalelių, dulkių ar kitų nešvarumų, kurie gadina mūsų sveikatą ir iššaukia prastesnę savijautą, aštrina alergijas, o ypač pavojingai veikia augintinius arba vaikus.

Dėl to šiame straipsnyje apžvelgsime, kokias naudas namams turėtų Daikin oro valytuvas, kurį gali įsigyti kiekvienas!

Švaresnis oras be toksiškų dalelių

Jeigu gyvenate mieste, ši problema jums yra ir opesnė, ir aktualesnė nei priemiesčių ar kaimo vietovių gyventojams. Oro drėkintuvas – valytuvas jums gali būti labai naudingas, kadangi jis iš oro pašalins įvairias kenksmingas kietąsias daleles ar toksinus. Jie ore gali atsirasti nuo eismo, kuris pravažiuoja po jūsų langais arba iš automobilių, kurie parkuojasi po langais (itin aktualu cokolinių, pirmų ir antrų aukštų gyventojams).

Negana to, oras į visuose aukštuose esančius butus gali patekti per balkonus ar pravertus langus bei įvairius mikro plyšius. Pastaruoju metu Lietuvos miestuose oro taršos rodikliai tikrai nekelia didelio džiaugsmo. Jeigu norite geriau apsaugoti save ir savo artimuosius, įsigykite oro valytuvą, kuris iš erdvės pašalins daugumą kenksmingų dalelių ir taip pasirūpins jūsų gera savijauta ir sveikata.

Daikin oro valytuvas – ženkliai sumažinta virusų tikimybė

Ypač pastaruoju metu suintensyvėjo vartotojų dėmesys virusų plitimo stabdymui. Nors šią tendenciją, neabejotinai paskatino būtent pasaulinė pandemija, tačiau žmonėms pavojingas ne vien tik visiems gerai žinomas pasaulinis koronavirusas. Svarbu, kad rastumėte sprendimų, galinčių kovoti su įvairiais virusais.

Jeigu žvelgsime į tai, ką sugeba Daikin oro valytuvas, laboratorinių tyrimų metu nustatyta, kad šie įrenginiai yra pajėgūs stabiliai iš oro pašalinti daugiau nei 99,9 % žmonėms pavojingą virusą sukeliančių HCoV-229E dalelių. Toks efektyvumas yra didesnis nei kaukių ar net respiratorių apsaugos, todėl naudodami Daikin oro valytuvą tinkamai apsaugosite save ir savo artimuosius.

Būtent gamintojo Daikin oro valytuvas taip efektyviai virusines daleles iš oro pašalina kelių filtrų, aktyvių plazmos jonų pagalba ir su patentuota „Flash Streamer“ technologija. Iš pradžių, stambios ir pagrindinės kenksmingos dalelės sugeriamos ir sustabdomos filtruose, o po to oras yra dar ir apdorojamas įgreitintų elektronų srautu, kurie prisijungia prie ore esančių azoto ir deguonies molekulių bei nukenksmina jose esančius virusus.

Toks oro valymas yra pats efektyviausias šiuo metu privatiems vartotojams patogiai prieinamas oro valymo sprendimas.

Beveik nebe arba ženkliai mažiau kamuojančios alergijos

Turbūt savaime suprantama, kad oro valytuvas – jonizatorius iš oro pašalina ne tik kenksmingas anglies daleles ir virusus, bet ir alergenus. Būtent Daikin valytuvas, kurį minime šiame straipsnyje, turi net tris filtrus, kurie yra skirti oro valymui.

Tai yra elektrostatiniai HEPA filtrai, kurių pagrindinė paskirtis yra sučiupti po orą laisvai sklandančius alergenus – žiedadulkes ir įprastas namų dulkes. Minėti HEPA filtrai apie 99 % efektyvumu pagauna dulkes ir daleles, kurių skersmuo prasideda vos nuo 0,1 mikrometro. Pastarasis modelis net turi ir specialų anti-žiedadulkių režimą, kuris leis didesnę dalį resursų sutelkti į tai, kad oro valytuvas pašalintų kuo daugiau alergenų. Tai yra itin svarbu namuose, kuriuose yra mažų vaikų arba ganėtinai alergiškų žmonių, dažnai susiduriančių su sloga, čiauduliu, kosuliu ar kitomis erzinančiomis alerginėmis reakcijomis.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite