Angle down Atgal

Kodėl prin­cesė Dia­na ant rie­šo segė­jo du laik­rod­žius?

Prin­cesė Dia­na vi­sa­da ži­no­jo, kaip su­bti­liai pri­kaus­ty­ti kitų žvilgs­nius į sa­vo iš­vaizdą ir garsė­jo ma­lo­nu­mu, kil­nia­šir­diš­ku­mu. Vieną­syk mo­te­ris bu­vo pa­gau­ta ka­merų se­gin­ti net du ran­ki­nius laik­rod­žius. Pa­si­ro­do, tai ne­bu­vo pa­pras­tas at­si­tik­ti­nu­mas. Ką iš­ties reiškė šis jos ges­tas, kam jis bu­vo skir­tas?

Širdžių karaliene laikyta princesė atsisakydavo mūvėti pirštines tuomet, kai nebūdavo oficialiuose susitikimuose, kai nevykdė oficialių pareigų ir buvo namuose. Moteris norėjo būti artimesnė žmonėms, taip parodyti jiems savo meilę.

Su meile susijęs ir minėtasis atvejis su dviem laikrodžiais ant riešo. Princesė Diana mėgo išreikšti jausmus tiems, kuriuos brangino, tad ir šis gestas turėjo reikšmę. Ši nuotrauka buvo padaryta 1981 metais, netrukus po to, kai susižadėjo su Velso princu Čarlzu. Fotografas ją užfiksavo stebinčią, kaip jos mylimasis žaidžią golfą. Žavi nuotrauka, tačiau joje pastebėta ši nedidelė smulkmena.

Kaip paaiškėjo vėliau, auksinis laikrodis su plonu dirželiu buvo pačios Dianos, o štai kitas – tamsesnis – priklausė būsimajam vyrui princui Čarlzui. Jo laikrodžio segėjimas turėjo jam nešti sėkmę ir išreikšti besąlygišką jos palaikymą per varžybas. Reikia pripažinti – labai mielas ir sentimentalus gestas.

Deja, Dianos ir Čarlzo santuoka ir meilė netruko labai ilgai, tačiau jų draugystės pradžioje, akivaizdu, mylimasis moteriai reiškė labai daug ir to ji niekada nebijojo parodyti.

Parengta pagal Brightside.me

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite