Angle down Atgal

Kodėl per „Juodąjį penktadienį“ verta apsipirkti internetu?

Kaip ir kasmet, ketvirtąjį lapkričio šeštadienį amerikiečiai po Padėkos dienos keliaus į parduotuves pasinaudoti „Juodojo penktadienio“ nuolaidomis. Nors pas mus ši šventė nėra minima, po jos vykstančios akcijos ir išpardavimai įsitvirtino ir mūsų šalyje – šiais metais jie bus vykdomi lapkričio 26 dieną. Daugelis pasiūlymų netgi persikėlė į virtualią erdvę – šį kartą pakalbėsime apie tokio apsipirkimo privalumus ir prisiminsime, ko galima tikėtis iš „Juodojo penktadienio“.

Kas yra „Juodasis penktadienis“?

Šios gausybę nuolaidų žadančios dienos tradicijos prasidėjo dar XIX amžiuje. Tuomet po iškilmingo parado Kalėdų seneliai primindavo apie artėjančias šventes ir „netyčia“ užsimindavo apie taikomas nuolaidas, o prekybininkai akcijas paskelbdavo tik po šios šventės. Pirkėjams nelikdavo nieko kito, kaip keliauti į parduotuves ir susipažinti su visais pasiūlymais – sėkmę lėmė ir tai, jog dėl vienų ar kitų priežasčių daugeliui po Padėkos dienos paprasčiausiai tingėdavosi eiti į darbą.  

„Juodojo penktadienio“ tradicija išgyveno iki pat šių dienų, o ją su mielu noru perėmė net ir tos valstybės, kurios neturi Padėkos dienos tradicijos. Šią dieną tiek fizinėse, tiek internetinėse parduotuvėse siūloma daugybė įspūdingų nuolaidų ir savotiškai pradedamas pasiruošimas gražiausioms metų šventėms.

Dažnai kyla klausimų, kodėl ši diena vadinama būtent „Juoduoju“ penktadieniu – šį pavadinimą sugalvojo Filadelfijos policininkai, norėdami apibūdinti šią dieną visame mieste įsivyraujantį chaosą. Yra ir kitų teorijų, aiškinančių šio pavadinimo atsiradimo kilmę – apie ją ir kitus įdomius faktus galite paskaityti spustelėję ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/g/juodasis-penktadienis-pasiruoskite-didziausiems-ispardavimams.

Kodėl šią dieną verta pirkti internetu?

Nors anksčiau daugelis „Juodojo penktadienio“ dieną mėgdavo keliauti į prekybos centrus, dabar vis dažniau nusprendžiama apsipirkti internetu. Elektroninėse parduotuvėse taikomos nuolaidos taip pat būna labai įspūdingos, o be to, galima mėgautis ir šiais privalumais:

·        Sutaupoma laiko. Jums nereikės planuotis kelionės į parduotuves, stovėti kamštyje, ieškoti parkavimo vietos, laukti prie matavimosi kabinos ir stovėti eilėje prie kasos. Išvengus visų šių laukimo akimirkų, pavyks sutaupyti solidų kiekį laiko resursų.

·        Galima ramiai apžiūrėti patikusias prekes. Nereikės stumdytis prie labiausiai sudominusių prekių – galėsite nieko netrukdomi skaityti jų aprašymus ir palyginti specifikacijas. Verta palyginti ir skirtingų parduotuvių pasiūlymus – jų taikomos nuolaidos gali labai skirtis.

·        Saugu. Siaučiant pandemijai saugumą pradėjome vertinti labiau nei įprastai. Iki pat šių dienų patartina vengti didesnių susibūrimo vietų, tad apsipirkimas internetu dar labiau išpopuliarėjo.

·        Akcijos galioja dar ilgiau. Dažniausiai akcijos neapsiriboja tik viena diena – internete jos neretai tęsiasi iki „Kibernetinio pirmadienio“, o kartais net ir visą savaitę. Fizinėse parduotuvėse taip pat galime išvysti tokių pasiūlymų, tačiau jų prekių resursai neretai būna kiek mažesni – dėl to tenka labiau paskubėti.

Kokių nuolaidų galima tikėtis per „Juodąjį penktadienį“?

Nors „Juodasis penktadienis“ yra siejamas su šventinio laikotarpio pradžia, šią dieną nuolaidos taikomos pačioms įvairiausioms prekėms. Žemesne kaina parduodama elektronika, buitinė technika, garsiais prekiniais ženklais pažymėta apranga ir avalynė ar netgi įvairios kasdienės prekės, tačiau ir tai nėra vieninteliai variantai. Jau dabar galite pradėti planuoti pirkinių sąrašą: turėdami jį, greičiau atrasite geriausius pasiūlymus ir išvengsite neapgalvotų sprendimų. Kai nuolaidos tokios didelės, susitvardyti iš tiesų sunku!

Akivaizdu, kad Juodasis penktadienis 2021 metais taip pat nestokos ypatingų pasiūlymų, kurie leis pasiruošti artėjančioms šventėms ar tiesiog padės pigiau įsigyti daiktus, kurių seniai norėjome. Daugybę išpardavimų žada Pigu.lt el. parduotuvė, kurioje rasite išskirtinai platų įvairiausių prekių asortimentą.

 

Remiamas turinys 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite