Angle down Atgal

Ko­ro­na­vi­ru­sas vi­sur: net su­knelė su­kur­ta jo te­ma­ti­ka

Or­ta­kio juos­ta, va­di­na­mo­ji „an­čių juos­ta“, ne­bu­vo nau­do­ja­ma rūbams ga­min­ti. Ypač – pro­gi­nei su­kne­lei. Siek­da­mi gau­ti 10 tūkst. do­le­rių sti­pen­diją, stu­den­tai pa­si­telkė fan­ta­ziją, iš ku­rių vie­nas dar­bas su­laukė di­des­nio su­si­domė­ji­mo. Tai su­knelė, pa­ga­min­ta ko­ro­na­vi­ru­so te­ma­ti­ka.

Su ortakio juosta galima daryti daug ką, bet niekam nebuvo atėję į galvą, kad ji gali tikti suknelei! Tokį konkursą organizavo „Duck Brand“. 18-metė abiturientė Peyton Manker iš Ilinojaus valstijos sumanė išbandyti jėgas. Iš pradžių ketinusi darbą skirti Leonardo da Vinčio tematikai, vėliau ji perėjo prie plano B – koronaviruso temos.

Jos suknelė išpuošta įvairiais vaizdais, susijusiais su pandemija ir karantinu: galima išvysti ir nuotolinių klasių vaizdų, ir žmonių su apsauginėmis kaukėmis ar čiaudančių, žmonių, kurie bėga nuo COVID-19, ir tų, kurie gerbiami už tai, kad stojo į priešakines kovos su koronavirusu linijas.

Sukurti suknelę prireikė net 400 valandų darbo, panaudojant 41 ritinėlį „ančių juostos“. Tai būtų 16,6 dienos projektavimo ir gamybos ir 750 metrų juostos.

Daug iššūkių kilo ne tik suknelę kuriant, bet ir ją vilkint, mat nepaisant sunkumo, ją vilkėti dar ir labai karšta.

Suknelės kaina svyruotų nuo 150 iki 245 dolerių, priklausomai nuo ritinėlio juostos kainos.

Parengta pagal Boredpanda.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite