Angle down Atgal

Knygų namelis skatins ne tik skaityti, mainytis, bet ir dovanoti jau perskaitytas knygas

Idėja pastatyti knygų namelį Kybartų Kultūros centro bendruomenei kirbėjo ne vienus metus. Minint Knygnešio dieną, ši mainų bibliotekėlė buvo pastatyta KKC pirmajame aukšte.

Tokių knygų namelių Vilkaviškio krašte jau yra ne vienas, todėl džiugu, kad ši ilgai brandinta idėja pagaliau buvo įgyvendinta. Kybartų Kultūros centro darbuotoja Žydrūnė Gudiškienė pasakoja, kad knygų namelis – bendras visų darbuotojų rezultatas. Vieni prisidėjo idėjomis, darbu, o kiti padovanojo knygų, todėl, pasak jos, nesinori išskirti vieno žmogaus, nes dirbo ir stengėsi visi.

Knygų namelis, kuris pagamintas iš senų baldų, kviečia ne tik skaityti, bet ir skatina mainų kultūrą. Kybartų kultūros centro darbuotojai džiaugiasi, kad prie iniciatyvos „Knygų namelis” prisijungė miesto bibliotekos benduomenė ir padovanojo nemažai knygų.

„Štai, pirmieji skaitytojai, kurių bus dar daugiau”, – neabejoja Kybartų kultūros centro direktorė Asta Vencienė. Anot direktorės, toks knygų namelis ateityje turėtų papuošti ir miesto parką bei kitas gyventojų pamėgtas vietas. „Svarbiausia – idėja ir žmonės, kurie norėtų prisidėti, kad jos būtų sėkmingai įgyvendintos”, – sakė A. Vencienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite