Angle down Atgal

Klaipėdos rajonui įteikta šeštoji „Auksinė krivūlė“

Jau šešioliktus metus šalies savivaldybės įvertintos „Auksinės krivūlės“ apdovanojimuose. Antradienio vakarą vykusios ceremonijos metu nuskambėjo ir Klaipėdos rajono vardas – gautas įvertinimas už švietimo pažangą pandemijos sąlygomis.

Šiųmetis apdovanojimas – įvertinimas visai švietimo bendruomenei – pedagogams, įstaigų vadovams, Švietimo ir sporto skyriui, Švietimo centrui, ugdytiniams ir jų tėvams.

Tai – įrodymas, kad net ir susidūrus su naujais iššūkiais, yra įmanoma ugdymo procesus organizuoti kiek kitaip, tačiau lygiai taip pat sėkmingai. Pedagogai pasinaudojo savo kūrybiškumu, tapo labiau technologiškai pažengę ir pasisėmė daug vertingos patirties.

Klaipėdos rajono švietimo įstaigos pandeminiu laikotarpiu parodė lyderystę ir susitelkimą, džiugino inovatyviomis veiklomis, puikiais rezultatais, mokinių pasiekimais ir laimėjimais. Neabejotinai prie pažangos švietimo srityje prisidėjo ir mokiniai, kurie prisitaikė prie pasikeitusių mokymosi sąlygų, ir jų tėvai, iš naujo atradę bendrystę su pedagogais vaikų ugdymo klausimais.

Ši „Auksinė krivūlė“ Klaipėdos rajonui – jau šeštoji. Praėjusiais metais Ekonomikos ir inovacijų ministerija Klaipėdos rajoną įvertino kaip sparčiausiai augančio verslo savivaldybę.

„Auksinės krivūlės“ apdovanojimus rengia Lietuvos savivaldybių asociacija (LSA). Ceremonijos metu tradiciškai visų 14 šalies ministerijų, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje bei Lietuvos verslo konfederacijos vadovai įteikia „Auksinės krivūlės“ statulėles konkrečiose srityse nusipelniusioms savivaldybėms.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite