Angle down Atgal

Klaipėdos rajone visą savaitę – skiepijimas „gyvos eilės“ principu „Pfizer“ ir „Vaxzevria“ vakcinomis

Visą savaitę Klaipėdos rajono gyventojai, priklausantys prioritetinėms grupėms, Gargždų kultūros centre, Klaipėdos g. 15, Gargždai gali skiepytis „gyvos eilės“ principu be išankstinės registracijos. Antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadieni „Pfizer“ vakcina, o šeštadienį – „Vaxzevria“.

Antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį Gargždų kultūros centre nuo 12 iki 16 val. „Pfizer“ vakcina be išankstinės registracijos galės skiepytis 65 metų ir vyresni senjorai, taip pat asmenys, sergantys lėtinėmis ligomis.

Šeštadienį nuo 9 iki 14 val. be išankstinės registracijos „Vaxzevria“ vakcina skiepytis gali visos šiuo Klaipėdos rajone skiepijamos grupės: asmenys, sergantys lėtinėmis ligomis, abiturientai, mokytojai, policijos pareigūnai, ugniagesiai ir kiti.

Norintieji skiepytis turi atsinešti asmens dokumentą. Ar asmuo serga lėtinėmis ligomis, bus galima patikrinti vietoje. Ir patys gyventojai gali pasitikrinti iš anksto, prisijungę portale esveikata.lt arba susisiekę su šeimos gydytoju. Tie, kurie į prioritetinę grupę patenka pagal darbo sritį, turi atsinešti darbuotojo pažymėjimą, darbo sutartį arba darbdavio išrašytą pažymą.

Skiepytis „Vaxzevria“ („AstraZeneca“) vakcina be išankstinės registracijos gali atvykti šie asmenys:

 1. Senjorai (virš 65 m.), su kuriais dar nebuvo susisiekta dėl vakcinų;
 2. Asmenys, sergantys lėtinėmis ligomis, nurodytomis žemiau esančioje lentelėje;
 3. Abiturientai, sulaukę 18 m.;
 4. Visi pedagogai, švietimo įstaigose dirbantys darbuotojai;
 5. Asmenys, turintys specialiųjų poreikių, kuriems būtina nuolatinė priežiūra, bei juos slaugantys šeimos nariai;
 6. Socialinių paslaugų įstaigų darbuotojai;
 7. Seniūnijų socialiniai darbuotojai;
 8. Slaugos ir palaikomojo gydymo įstaigų pacientai bei darbuotojai;
 9. Vaistininkai;
 10. Gyvybiškai svarbias valstybės ir visuomenės funkcijas vykdantys asmenys, pvz., policijos pareigūnai, ugniagesiai ir kt.;
 11. Kariai ir žvalgybos pareigūnai;
 12. Darbuotojai, dirbantys mažmeninės prekybos įmonėse, kurie vykdydami savo funkcijas tiesiogiai kontaktuoja su klientais (kasininkai, salės darbuotojai, apsaugos darbuotojai ir kt.);
 13. Darbuotojai, dirbantys maisto tvarkymo subjektuose (išskyrus viešojo maitinimo įstaigas), tiesiogiai susiję su maisto produktų gaminimu;
 14. Būsimi olimpiečiai ir paraolimpiečiai, treneriai ir kitas privalomas personalas;
 15. Onkologiniai pacientai ir sergantieji ŽIV;
 16. Sveikatos priežiūros įstaigose dirbantys medikai, praktiką jose atliekantys studentai, savanoriai;
 17. Asmens, visuomenės sveikatos priežiūros įstaigų ir kitų įstaigų laboratorijų darbuotojai, atliekantys COVID-19 ligos diagnostinius tyrimus.

Skiepytis gali ir didelės įstaigos, įmonės ar organizacijos, kuriose dirba ne mažiau kaip 100 darbuotojų. Prieš tai jų vadovas el. paštu migle.mikalauskaite@klaipedos-r.lt turi pateikti norinčių skiepytis darbuotojų sąrašą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite