Angle down Atgal

Kiek iš tiesų verslui kainuoja pasenę skaitmeniniai sprendimai (apie Microsoft Dynamics NAV naudą)

Lietuvoje (verta paminėti, kad ir visame pasaulyje) yra ganėtinai gaji verslo praktika, kuomet turimos kompiuterinės sistemos melžiamos iki paskutinio lašo. Jas verslas naudoja tol, kol programa pasensta tiek, kad visiškai nebeturi pajėgumų patenkinti poreikius. Neišvengsime to, kad dėl šitokio požiūrio, kompiuterinės programos nesuteikia maksimalios naudos ar net visai nebepadeda padidinti produktyvumo. Tad kodėl vis tiek ignoruojami modernesni ir pajėgesni sprendimai? Atsakymas, ko gero tas, kad verslas nežino, kiek iš tiesų kainuoja pasenę skaitmeniniai sprendimai. Panagrinėkime tikrąją tokio požiūrio kainą ir įvertinkime naujausių Microsoft Dynamics NAV sprendimų naudą verslui!

Kaip turėtų būti teisingai modernizuojamos kompiuterinės sistemos?

Suprantama, kad į naujas VVS ar CRM sistemas (ar jų architektūros modernizavimą) reikalingos nemažos investicijos. Visgi statistika rodo, kad sėkmingiausios įmonės modernizuoja mūsų minėtus sistemų tipus kas maždaug 8-10 metų. Tokiu periodiškumu atliekamas arba stiprus atnaujinimas ir aktualių funkcijų įdiegimas arba visiškai keičiama platforma.

Kai kuriose srityse tie pasikeitimai dažnesni, kitose – retesni. Visgi didesnė dalis vidutinio ar net stambaus dydžio įmonių neįvertina savalaikės skaitmenizuotų sprendimų atnaujinimo naudos ir nukelia šio, kartais labai svarbaus proceso realizaciją į tolimesnę ateitį. Kodėl taip yra?

Dažniausiai sprendimo nepriėmimą lemia ne tik kaina, bet ir baimė dėl to, jog įdiegimas bus ilgas, sudėtingas, pakenks įmonės reputacijai, nes nepavyks laiku įvykdyti užsakymų ir pan. Iš tiesų, dauguma sistemų šiais laikais įdiegiamos su minimaliais arba labai suvaldytais trikdžiais, bet dėl tikslių rizikų ir jų išvengimo visada pakonsultuoja sistemas diegiančios įmonės.

Didžiausi pasenusių (atgyvenusių) skaitmeninių sprendimų minusai

Angliškai TCO, o lietuviškai – išlaikymo kaštai yra svarbus rodiklis, leidžiantis pamatyti, kiek iš tiesų kainuoja atgyvenę skaitmeniniai sprendimai. Sistemų naujinimo atidėliojimas turi neišvengiamas pasekmes verslui ir nors apie jas galima būtų kalbėti daug, išskirkime ir apibendrinkime svarbiausias:

  • Atidedamas modernizavimas paverčia organizaciją labai priklausomą nuo aukščiausios grandies vadovų priimamų sprendimų. Kasdienė veikla ir sprendimų priėmimas pasidaro labai centralizuotas. Dėl to lėtėja užsakymų vykdymas. Kuomet iš darbo išeina ilgai dirbę žmonės, nebelieka aukštas pareigas užimančių specialistų, kurie žinotų, kaip valdyti programas ir t.t.

  • Neįmanoma prastai optimizuotų procesų paversti našesniais. Tai gali kasdien jums kainuoti dešimtis ar net šimtus eurų (kartais ir daugiau). Dažniausiai, kuo modernesnė įranga, tuo daugiau funkcijų ji turi ir tuo daugiau parametrų galima stebėti. Optimizuojant kiekvieną parametrą – didėja nauda verslui, išvengiama nuolatinių nuostolių.

  • Aukštas TCO – vidinis nebepalaikomų sistemų problemų sprendimas kainuoja daug lėšų ir laiko.

  • Nesaugus duomenų laikymas – priešingai nei laikant informaciją debesyje. Jeigu jūsų duomenys vis dar saugomi vienoje vietoje, toks archyvas gali būti nepatikimas ir inovacijų bei funkcionalumo stoka lėtina duomenų apsikeitimą tarp kitų departamentų ir/ar filialų.

Microsoft Dynamics NAV nauda jūsų verslui

Egzistuoja labai paprasti visų mūsų išvardintų problemų sprendimai. Microsoft Dynamics NAVarba tiesiog Navision programa yra kone rinkos etalonu tapęs verslo procesų valdymo įrankis, aprėpiantis labai įvairų, verslui reikalingą funkcionalumą. Ypatingai puiku tai, jog vystytojai šią programą pritaikė Lietuvos rinkai – išvertė į lietuvių kalbą, nustatė įvairius parametrus ir šablonus, kad jie atitiktų mūsų šalyje taikomas įprastas praktikas. Dėl to, Microsoft Dynamics NAV integracija į įmonės veiklą yra paprasta ir patogi. Tai yra galingas įrankis, išsprendžiantis daugumą problemų. Power BI funkcija leidžia interaktyviai, realiu laiku stebėti duomenų keitimąsi, o pati Navision aplinka bus pažįstama visiems, kurie naudojasi „Excel“ ar „Word“ programomis. Programos funkcionalumas – didelis, o nauda – dar didesnė. Nebūtina ir įsigyti, nes egzistuoja NAV nuoma verslui. Kreipkitės į kompetentingus Microsoft partnerius, kad gautumėte pasiūlymą šios programos naudojimui jau dabar!

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite