Angle down Atgal

Keturmetė žaisdama netyčia pasismaugė: kenčiančią motiną visi kaltina dėl vaiko mirties

Vos ketverių metukų Freya Thorpe 2019-aisiais tragiškai žuvo, kai lipdama į medį, nuslydusi nuo šakos netyčia pasismaugė. Vis dar sielvartaujanti mergaitės mama Elise atskleidė, kad šeimai teko išgyventi ne tik vaiko netektį, bet ir aplinkinių panieką. Žmonės smerkia tragedijos palaužtą motiną ir sako, jog ši nelaimė įvyko dėl vaiko nepriežiūros.

 

Dukters netekusi moteris savo išgyvenimais pasidalino netrukus po to, kai pagimdė dvynukus. Freya Thorpe netyčia pasikorė lipdama į medį netoli šeimos namų Bicesteryje, Oksfordšyre.

Mažylės koja nuslydo nuo šakos, tačiau mergaitė nenukrito – liko kyboti medyje, nes tuo metu dėvėjo dviračio šalmą, kurio dirželis, užkibęs už kitos šakos ir pasmaugė vaiką. Nors atvykus medikams mergaitė dar buvo gyva, jos organizmą negrįžtamai paveikė patirtas deguonies trūkumas. Po dviejų dienų ligoninėje vaikas mirė.

Jos mama Elise Thorpe pirmą kartą viešai prabilo apie tragediją po to, kai sulaukė paniekos ir grasinimų iš nepažįstamų žmonių, kaltinančių ją dėl Freya mirties.

„Tai buvo įprastas sekmadienis – Freya po ilgo laukimo pagaliau buvo tapusi vyresniąja sesutę, neseniai man gimė mūsų dvynukai“, - pasakojo 29 metų mama.

„Ankstyvą popietę vaikų tėtis išvažiavo į vaistinę nupirkti specialaus pieno dvynukams, nes jie buvo alergiški karvių pienui."

Tada ji mažoji Freya buvo pakviesta į draugo namus, už „10 sekundžių“ pėsčiomis, pažaisti.

Elise teigė, kad jų rajone daugybė tėvų taip išleidžia savo vaikus pas kaimynus žaisti, besisvečiuojančius vaikus rūpestingai prižiūri jų draugų tėvai. Tačiau tą dieną Freya sugebėjo dingti iš kaimynų berniuko mamos akiračio.

„Netrukus po to kelio gale pamačiau greitąją pagalbą - puoliau į paniką, tuo metu nežinodama, kodėl panikuoju. Paskambinau savo vyrui, liepiau tuoj pat grįžti namo, norėjau bėgti žiūrėti, kas vyksta. Jis pasakė: "Ne, aš penkios minutės kelio nuo namų, būk su kūdikiais".

Pro langą mačiau kaip jo automobilis sustojo ir nebepajudėjo iš akligatvio, žinojau, kad kažkas negerai."

Ji prisiminė, kaip matė vyrą bėgant atgal su ugniagesiu. Moteris sugriebė dvynius ir, nepaisant to, kad buvo tik kelios dienos po operacijos, nubėgo į užtvertą teritoriją, kurioje buvo gausu pagalbos tarnybų.

Pora dvi dienas budėjo intensyviosios terapijos skyriuje Johno Radcliffe ligoninėje, tačiau vaiko gyvybės išgelbėti nepavyko. Tragedijai iškilus į viešumą šeima netruko susilaukti aplinkinių neapykantos ir grasinimų.

„Mes patyrėme tikrą terorą iš visiškai nepažįstamų žmonių, kurie mus smerkė, vadino niekam tikusias tėvais. Kur buvo tėvai? Kaip jie galėjo ją palikti vieną? Tokius klausimus nuolat girdėjome“, - atsiduso dukrą palaidojusi motina.

Po nelaimės šeimą pasmerkė ne tik nepažįstamieji, nutrūko bendravimas ir su kai kuriais giminaičiais, kurie vis dar kaltina motiną dėl vaiko mirties.

Parengta pagal www.dailystar.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite