Angle down Atgal

Kerinti gyvenimo istorija: Diana Levecka mados dyva paleista šviesos

Mados stilistė Diana Levecka – mergina, besidominti mados iššūkiais. Savo pašaukimą kurti rūbų modelius atradusi dar vaikystėje Šiandien mergina atvira: šis pasirinkimas tapo jai gražiausiu gyvenimo nuotykiu, kuris padovanojo galimybę dirbti mados pasaulyje. Ryžtinga, veikli ir gerą mados pajautimą turinti mergina šiandien sutiko pasidalinti su skaitytojais savo gyvenimo istorija, kuri, kaip tikimasi, gali tapti įkvėpimo šaltiniu visiems, ieškantiems savo stiliaus. Kerinti gyvenimo istorija nepaliks jūsų abejingų.

Nuo ko prasidėjo jūsų kelias į madą?

-Manau tai perėjo nuo mano mamos. Ji yra siuvėja, dėl to nuo vaikystes buvau puošiama gražiomis suknelėmis. Kai paaugau mama mane mokino siūti. 11 metų pradėjau siūti drabužius „barbėms“. Mokyklos laikais jau mėgdavau išsiskirti, skaičiau madingus žurnalus, visad bėgau paskui trendus. 10 klasėje supratau, kad po mokyklos noriu savo gyvenimą sieti su mada.

Pradėjau lankyti piešimo būrelius tam, kad galėčiau įstoti į VDK, mados dizainą. Šiuo metu baigiau 2 kursą. Dirbu su tekstile, laisvu laiku organizuoju fotosesijas, kaip pradedančioji stilistė paruošiu modelį, mėgstu kurti neįprastus ir originalius įvaizdžius. Taip pat bandau save atrasti ir modelio sferoje.

-Esate užsiminusi, kad Jus žavi tvari mada, kodėl ji jums svarbi?

-Taip žaviuosi tvaria mada, mėgstu iš pagamintų drabužių sukurti kažką neįprasto. Mano manymu, jeigu tinkamai prižiūrėsi audinį, jis tau ilgiau tarnaus. Aš nemėgstu išmesti drabužių, visad jiems duodu antra šansą, stengiuosi perdaryti senus rūbus į naujus madingus drabužius arba juos atiduodu.

-Ar jaučiatės, atradusi savo gyvenimo tikslą madoje?

-Kol kas dar ne, dar liko vienas mokslo kursas, šiuo metu ieškau projektų, kur galėčiau dalintis savo idėjomis, komunikuoti ir semtis žinių. Dabar bendradarbiauju su viena kompanija, jų komandoje dirbu kaip stilistė bei modelis. Manau, dėka jų nuoširdumo daug ką galėčiau pasiekti bendraudama su tokiai profesionalais kurie gerai atlieka savo darbą.

-Kokios yra madingo žmogaus taisyklės?

-Būti savimi, priimti save tokį koks esi. Nes tik žmogaus atvirumas, nuoširdumas parodo žmogaus madingas savybės, o drabužiai tik papuošia žmogaus grožį.

-Jei kas jūsų paklaustų, kas esi? Kaip save pristatytumėte?

-Kol kas negalėčiau tvirtai pasakyti, kad esu stilistė, dar turiu daug ko išmokti ir pabaigti mokslus. Šiuo metu galėčiau save pristatyti kaip pradedančioji stilistė.

-Jūsų nuomone, ko reikia, kad būtum stilingas ir madingas?

-Kaip ir sakiau, svarbiausia būti savimi, rinktis tokius drabužius, su kuriais jaučiatės komfortiškai, jaukiai. Stenkitės neapsunkinti savo įvaizdžio, atskirkite šventinius rūbus nuo kasdieninių. Rinkitės klasikinius drabužius, kurie tarpusavyje galėtų derėti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite