Angle down Atgal

Kelininkai įspėja: keliuose yra slidžių ruožų

Auštant sekmadieniui, Lietuvoje magistralinių kelių dangos daugiausia yra drėgnos, tik rytų Lietuvoje vietomis su pažliugusio sniego provėžomis. Krašto ir didesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai, ypač šiaurės ir rytų Lietuvoje bei Kauno ir Šilalės rajonuose, provėžoti, vietomis padengti šlapio ar prispausto sniego sluoksniu.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai yra su prispausto, vietomis puraus sniego sluoksniu iki 10 cm storio, slidūs. Anykščių ir Molėtų rajonuose plikledis.

Slidžius kelių ruožus valo ir barsto AB „Kelių priežiūra", tačiau VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija vairuotojų prašo neskubėti, nes keliai yra provėžoti, vietomis padengti sniegu, slidūs, todėl svarbiausia pasirinkti esamai kelio dangos būklei tinkamą greitį.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, rytų ir pietų Lietuvoje sninga, kitur be kritulių. Oro temperatūra - nuo 0 iki 4 laipsnių šalčio.

Dieną daug kur prognozuojamas nedidelis, vietomis vidutinio intensyvumo sniegas. Oro temperatūra svyruos nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos, pajūryje iki 2 laipsnių šilumos.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite