Angle down Atgal

Keliautojų ateitis: skraidyti galės tik pasiskiepiję COVID-19 vakcina?

Ateityje planuojama, kad lėktuvais keliauti norintys žmonės privalės su savimi turėti ne tik pasą, bet ir skiepų išrašą. Taip tikimasi kovoti su koronavirusu.

Kaip skelbia CNN, pirmosios apie tai, kad skraidyti galės tik tie keliautojai, kurie bus pasiskiepiję naująja Covid-19 vakcina, pasiskelbė Australijos Qantas oro linijos.

Bendrovė oficialiai pranešė, kad norintys skristi keliautojai turės įrodyti, kad buvo paskiepyti nuo koronaviruso.

„Tokios priemonės yra būtinybė. Stebėsime kaip toliau vystysis Covid-19 situacija. Bet manome, kad tarptautiniuose reisuose ir žmonėms, kurie palieka Australiją, tokia taisyklė – labai reikalinga“, – CNN žurnalistams tikino Australijos oro linijų bendrovės vadovas A. Joyce.

Kol kas Qantas oro linijos vienintelės rinkoje paskelbė prašysiančios keleivių pateikti skiepų išrašą. Tačiau nerimsta kalbos, kad kitos pasaulio oro linijų bendrovės taip pat gali pasekti šiuo pavyzdžiu.

Keletas Azijos ir Naujosios Zelandijos bendrovių, kurios organizuoja tarptautinius skrydžius, pareiškė, kad palaiko idėją skraidinti tik pasiskiepijusius keliautojus.

Vis dėlto, kol kas jokių konkrečių sprendimų nėra priimta. Manoma, kad reikalavimui keliautojams būti pasiskiepijus turės pritarti ne tik skrydžių bendrovės, bet ir skirtingų šalių valdžios.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite