Angle down Atgal

Kėdainiečiai dalyvavo Franzo Schusterio memorialo varžybose Austrijoje

Lietuvos lengvaatlečiai pirmą birželio savaitgalį dalyvavo 50-ose jubiliejinėse Franzo Schusterio memorialo varžybose Schwechate (Austrija). Lietuvos delegacijos sudėtyje varžėsi trys Kėdainių sporto centro auklėtiniai: Matas Janarauskas, Adas Dambrauskas ir Viltė Stašaitytė. Du pastarieji šiuo metu mokosi Vilniuje.

100 m sprinto čempionu tapo A. Dambrauskas (distanciją įveikė per 10,98 sek.).

M. Janarauskas 400 m bėgimo rungtyje pademonstravo puikų rezultatą – 51.42 sek. ir iškovojo 2 vietą.

Abu sportininkai estafetės bėgime 4×100 m kartu su komandos draugais užėmė 2 vietą (47,45 sek.).

Viltė Stašaitytė šuolio į aukštį rungtyje, įveikusi 1,70 m, liko 4 vietoje.

Atletus Kėdainių sporto centre treniruoja Neringa Daugėlienė bei Vladas Kiaulakis.

Be lietuvių ir šeimininkų austrų šiose varžybose dalyvavo Čekijos, Vokietijos, Italijos, Lenkijos, Slovakijos, Kroatijos ir Turkijos sportininkai.

Birželio 13-ąją Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis susitiko su jaunaisiais sportininkais bei jų treneriais. Susitikimo metu ne tik kalbėta  apie varžybas Austrijoje, bet ir diskutuota apie jaunimo užimtumą, trenerių autoritetus, vaikų norą ar nenorą sportuoto.

Pasak jaunųjų sportininkų, dabar juos labai motyvuoja vis gerėjantys rezultatai. „Mūsų laikas labai suplanuotas, tenka daug dirbti, kad pasiektume aukštų vietų“, - sakė A. Dambrauskas.

V. Kiaulakis pastebėjo, kad visi vaikai turi gabumų, tik reikia juos atrasti: „O norint sporte pasiekti rezultatų, reikia trijų dalykų – noro, galimybių ir sąlygų“.

Rajono meras sportininkams ir treneriams dėkojo už Kėdainių krašto garsinimą bei linkėjo sėkmės būsimuose startuose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite