Angle down Atgal

Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklos direktore tapo Milda Palkauskaitė

Susipažinkite su konkursą laimėjusia menų mokyklos direktore.

Nuo pat vaikystės domėjausi menu ir nuolat piešdavau, tad pasirinkau tapybos studijas dailės akademijoje. Esu baigusi dailės bakalauro studijas, tuo pat metu įgijau dailės ir technologijų pedagogo kvalifikaciją. Nuo  2011 metų dirbu Rimvydo Žigaičio menų mokykloje dailės mokytoja. 2013 metais baigiau dailės magistro studijas. Nuolat mokausi ir dalyvauju įvairiuose meno projektuose, aktyviai dalyvauju parodose. Įdomu save išbandyti įvairiose srityse - teko mokyti dailės Prano Dovydaičio pagrindinėje, Kardokų gamtos mokyklose. 2018 metais Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokykloje pradėjau dirbti pavaduotoja ugdymui, taip pat įstojau mokytis į VDU Švietimo akademiją, kurioje įgijau priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogo kvalifikaciją.

Nuo 2019 metų gegužės 2 dienos pradėjau laikinai eiti direktoriaus pareigas menų mokykloje, ten įgijau neįkainojamą patirtį kaip dirbti vadybinį darbą, dirbant suformavau viziją kokią norėčiau matyti šią mokyklą ateityje ir išsigryninau veiklos prioritetus, tad drąsiai dalyvavau konkurse ir jaučiau jog pasiseks, nes per 2 vadovavimo metus nuveikiau išties daug svarbių darbų, kurie pagerino ugdymo kokybę, sukūrė gerą atmosferą mokyklos bendruomenėje.

Dabar pagrindinis prioritetas parengti naują strateginį planą, sukurti naujų programų pasirinkimą ir ugdyti ne tik talentingus vaikus, bet ir sukurti užimtumą mokiniams kurie nori domėtis menu, suprasti ir pažinti kultūrą. Visi šie prioritetai pasiekiami tik su gera komanda, kurioje dirbs ne tik daug patirties turintys mokytojai, bet ir jauni pedagogai, kurie į ugdymo įstaigą atneš inovatyvių idėjų ir patirčių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite