Angle down Atgal

Kauno mariose nuskendo automobilis: narai vykdė žmonių paiešką

Antradienio vakarą ant Kauno marių ledo sulėkė visos specialiosios tarnybos, buvo pranešta apie įlūžusį automobilį, kuriame gali būti žmonių. Narams pavyko rasti automobilį, kuris gulėjo ant stogo, tačiau narai žmonių jame nerado.

Kaip portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus budėtojas, gautas pranešimas, kad galimai į Kauno marias įvažiavo ir nuskendo automobilis.

„Yra automobilio žymės, iš toli matė žmonės, kad greičiausiai automobilis įlūžo“, – teigė budintis ugniagesys.

Į įvykio vietą atvažiavo autocisterna ir narų automobilis. Narai 30-50 metrų nuo kranto pro eketę nėrė į vandenį ir bandė surasti automobilį.

Vėliau Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus budėtojas patvirtino, kad antrasis naras rado paskendusį automobilį.

„Automobilis melsvos spalvos, automobilis yra ant Kauno marių dugno, guli ant stogo. Narai pranešė, kad tai lengvasis automobilis „Subaru“, apžiūrėtas vidus, tačiau žmonių viduje nerasta“, – informavo budintis ugniagesys.

Automobilio valstybinių numerių informacija perduota policijos pareigūnams, bus ieškomas automobilio savininkas ir aiškinamasi situacija.

Daugiau naujienų apie Kauną skaitykite čia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite