Angle down Atgal

Kauno ledo rūmų valdymą perima „Kauno arena“, lankytojams juos žadama atverti pavasarį

Kauno ledo rūmų valdymą perima „Kauno arena“, lankytojams juos žadama atverti pavasarį.

Kaip trečiadienį pranešė Kauno miesto savivaldybė, sutartis su komplekso nuomos konkursą laimėjusia įmone, valdančia ir „Žalgirio“ areną Nemuno saloje, bus pasirašyta artimiausiomis dienomis. 

Pasak savivaldybės, ledo rūmų valdymui vėliau planuojama skelbti koncesijos konkursą – dabartinis nuomininkas veiklą vykdys mažiausiai iki 2023 metų birželio, kol koncesijos konkursas baigsis ir bus paskirtas naujasis pastato valdytojas. 

Ledo rūmų kompleksas pastatytas prieš metus, jis iki šio sausio vidurio atliko COVID-19 vakcinavimo centro funkciją.

Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tadas Metelionis sako, kad po viešos konsultacijos paaiškėjo, jog įmonės ir organizacijos pasisako už komplekso koncesiją, kaip „priimtinesnę arba vienintelę priimtiną Ledo arenos valdymo formą“.

„Atsižvelgus į tai, nuspręsta organizuoti koncesijos sąlygų rengimą, o iki kol bus sudaryta koncesijos sutartis, kompleksą išnuomoti viešo konkurso būdu“, – sakė T. Metelionis.

Platus veiklų spektras

Daugiafunkciame žiemos sporto komplekse – apie 800 vietų žiūrovams, dvi ledo aikštės, kuriose gali vykti akmenslydžio, dailiojo ar greitojo čiuožimo treniruotės, nacionaliniai ir tarptautiniai turnyrai. Ledo rituliui yra pritaikytos erdvios rūbinės ir specialios sportininkų aprangų džiovyklos.

Planuojama, kad Ledo rūmai bus prieinami ir gyventojams, mėgstantiems pramogas ant pačiūžų.

„Nuomininkas, gavęs rašytinį sutikimą iš savivaldybės, galės vieną iš aikščių naudoti veiklai ne ant ledo. Čia galėtų vykti parodos, neformalus vaikų švietimas ar kiti didesnio masto renginiai. Tačiau tokių veiklų bendra trukmė galėtų būti ne ilgesnė kaip 2 mėnesiai per kalendorinius metus“, – tikino T. Metelionis.

Pirmame aukšte taip pat numatytos patalpos parduotuvei ir kavinei. 

Modernūs žiemos sporto rūmai, iškilę greta „Girstučio“ baseino, baigti statyti praėjusių metų sausį, tuomet dėl karantino ir veiklų ribojimo nuspręsta juos laikinai pritaikyti vakcinavimui nuo COVID-19. Čia dirbę medikai vienu metu galėjo aptarnauti iki kelių šimtų pacientų, o darbuojantis pilnu pajėgumu – iki 10 tūkstančių žmonių per dieną.

Pagrindinis vakcinavimo centras veikė iki šių metų sausio vidurio. Nuo šiol gyventojų skiepijimas nuo COVID-19 vyks Kauno miesto poliklinikos padaliniuose bei privačiose sveikatos priežiūros įstaigose, o savaitgaliais – ir Kauno „Akropolyje“.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite