Angle down Atgal

Kaunietę sukrėtė kontrolierių elgesys: panaudojo smurtą ir išvadino neadekvačia

Kelionė viešuoju transportu pirmadienio popietę „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai virto tikru išbandymu. Kaunietei teko ne tik mokėti baudą, bet pairti ir kitų nuostolių. Moters teigimu, viešojo transporto kontrolierė ją šiurkščiai stumdė, negana to dar ir sumušė.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ pasakojo kaunietė, nemalonus incidentas įvyko pirmadienį, gegužės 18 dieną, apie 15.20 val. „Ramiai važiavau 16-uoju numeriu pažymėtu troleibusu, bet K. Baršausko gatvėje buvau išlaipinta. Kontrolierė įlipo, patikrino mano bilietą su aparatu, ekrane rodė „papildytas pilnai“, o aš ir žinojau, kad jis yra papildytas, nes tai padariau dar gegužės 15 dieną“, – pasakojo moteris.

Visgi dėl neaiškių priežasčių, moteriai buvo liepta išlipti iš troleibuso. Kaunietės teigimu, viešojo transporto kontrolierė (vardas redakcijai žinomas) moterį tiesiog ištempė iš troleibuso, tada viešojo transporto stotelėje užvirė arši ne tik žodžių, bet ir smurto kova. Kaip pasakojo moteris, ji esą dar kelis kartus bandė priešintis ir nelipti iš troleibuso, bet galiausiai kontrolierė ją ištempė ir negana to, pradėjo spardyti sėdmenis bei įgrūdo į kontrolierių autobusiuką.

„Aš kontrolierei sakiau, kad nelipsiu į autobusiuką, tuo labiau, kai dabar visur laikomasi atstumo tarp žmonių“, – pasakojo moteris ir pridūrė, kad kontrolierė pradėjo grasinti policija. Kaunietei neprieštaravus ir sutikus pakalbėti su pareigūnais, viešojo transporto kontrolierė esą persigalvojo ir į grumtynių vietą policijos pareigūnai nebuvo kviečiami.

Šoką patyrusi troleibuso keleivė buvo pasiryžusi pati iškviesti policiją, tačiau mobilusis telefonas iš jos buvo atimtas. Kol moteris grūmėsi su kontroliere, keleivei buvo surašytas protokolas, už važiavimą viešuoju transportu be bilieto. Moteriai teks susimokėti 8 Eur baudą.

Kaip naujienų portalui pasakojo nukentėjusioji, ji esą bandė susisiekti su viešojo transporto keleivių kontrolės atstovais ir paaiškinti, kaip iš tikrųjų viskas vyko, tačiau liko nieko nepešusi ir dar apšmeižta. „Man atšovė, važiavai „zuikiu“, esi neadekvati, visi jūs vaidinate nekaltus“, – pokalbio subtilybėmis dalijosi moteris.

„Keleivių kontrolė įsivaizduoja, kad žmonės į viešąjį transportą specialiai lipa be bilietų ir važiuoja „zuikiais“, taip nebūna, na gal ir būna, bet sąmoningai niekas to nedaro“, – apmaudo neslėpė kaunietė.

Pasak moters, toje pačioje K. Baršausko gatvės stotelėje kartu su ja buvo išlaipinta ir užsienio pilietė, kuri nemokėjo lietuvių kalbos ir net nesuprato, kas vyksta. Tačiau, kaunietės teigimu, kontrolierė atšovė: „Mes neprivalome mokytis užsienio kalbų, jei atvažiavo į Lietuvą, tai turi mokėti kalbėti lietuviškai“.

Vis dėlto nemalonų incidentą patyrusi moteris, kaip įrodymą, kad jos viešojo transporto bilietas papildytas, turi išsisaugojusi bilieto papildymo kvitą, ant kurio matyti ir bilieto pildymo data, ir suma. Tačiau kontrolierės tai nesudomino, o keleivė, vykusi namo iš ligoninės, vietoj vaistų savo lėšas investuos į baudą.

Teisybės ieškanti kaunietė, dėl patirtų sužalojimų, į policijos pareigūnus nesikreipė, tačiau norėtų sužinoti, kodėl liko apšmeižta ir siekia įrodyti ne savo kaltę.

„Kas vyksta Kaune“ dėl nemalonaus incidento laukia „Kauno autobusų“ komentaro. Bus papildyta.

Daugiau naujienų apie Kauną skaitykite čia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite