Angle down Atgal

Karmėlavos trynukai rugsėjį jau peržengs parengiamosios klasės slenkstį

Ramučiuose (Karmėlavos sen.) gyvenanti Jono ir Viktorijos Rusinų šeima ketvirtadienį sulaukė svečių iš Kauno rajono savivaldybės: pasveikinti šeštąjį gimtadienį neseniai atšventusius trynukus Joną, Jorį ir Aroną atvyko meras Valerijus Makūnas, Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Margarita Venslovienė ir Karmėlavos seniūnė Violeta Armolaitienė.

Kadangi gimtadienis trigubas, tai ir dovanų buvo įvairių. Meras trynukams padovanojo lego kaladėlių, kurios padės lavinti mažųjų intelektą, vyresniajam sukaktuvininkų broliui Arminui įteikė krepšinio kamuolį, o mamai Viktorijai – saldėsį ir gėlių, kuriomis galės papuošti terasą.

V.Makūnas pastebėjo, kad berniukai per metus labai paaugo, bet liko tokie pat smalsūs ir judrūs. Rudenį trijulė jau eis į paruošiamąją mokyklos grupę.

Trynukai nekantrauja, kada galės semtis mokslo žinių, nes jų dešimtmetis brolis jau penktokas ir viską žino.

Rusinų šeima ilgą laiką gyveno nedideliame dviejų kambarių bute, o prieš keletą metų įgyvendino seną svajonę – persikėlė į namą su erdviu kiemu. Čia yra vietos karstynėms, pripučiamam baseinėliui, dviračiams. Viktorija puoselėja mintį sklypo gale įsirengti ir daržovių lysvę.

V.Armolaitienė pasakojo, kad Rusinų šeima yra darni ir draugiška, mėgstanti keliauti. „Iš Jono ir Viktorijos galėtų imti pavyzdį kitos jaunos šeimos“, – tvirtino seniūnė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite