Angle down Atgal

Kantrybę praradę Italijos merai varo žmones namo: kam jums reikalinga graži šukuosena karste?

Dėl Italijos, kurioje mirtingumas nuo koronaviruso yra didžiausias visame pasaulyje, nerimauja daugelis. Šalies valdžia bando įvairiausiais būdais užtikrinti karantino laikymąsi ir primena, kad visa tai nėra juokai.

Kantrybę praradę įvairių miestų merai kreipėsi į žmones. Reportažo montaže, parengtame „Euronews“, užfiksuota, kaip vieni miestų vadovai ragina gyventojus likti namuose pakeltu tonu, o kiti išvis išeina į lauką ir veja žmones namo.

„Kam jūs stovite eilėse, kad į korteles įsidėtumėte pinigų, o paskui skubate jų išsiimti? Kam tiek laiko vaikštote lauke su šunimis? Ar tiems gyvūnams prostatos uždegimas?“ – klausė Massimiliano Presciutti, senovinio Italijos miesto Gualdo Tadino meras.

Neseniai tarp lietuvių turistų išpopuliarėjusio Bario miesto meras pats išėjo į gatves ir ėmėsi vaikyti saulės atokaitoje stalo teniso susirinkusius žaisti jaunuolius. „Žaiskite namuose „PlayStation“!“ – pakeltu balsu kalbėjo jis.

Italijos uostamiesčio Messino (Sicilija) miesto vadovas į kamerą rėkė, kad jo regione reikia armijos situacijai suvaldyti.

Jaunasis Delijos provincijos meras į savo piliečių elgesį pažvelgė su humoru: „Vienas lauke sutiktas žmogus man pasakė, kad būtinai turi vykti į parduotuvę į šalia esantį miestelį, nes jo šuo ėda tik kroketes iš anos parduotuvės. Ar jūs juokaujate? Dar daugiau, likti namuose reiškia būti su šeima, o ne būriuotis su kaimynais! Nežinojau, kad Delijoje tarp kaimynų yra tokie geri santykiai, kaip staiga pasidarė dabar.“

Jis papasakojo dar daugiau – kaimynai renkasi po 20 žmonių, kad paišytų plakatus su užrašu „Viskas bus gerai“. Tai darydami visi rizikuoja užsikrėsti, priminė jis, o tada tikrai ne visas bus gerai.

Taikliausiai pasisakė Lučeros, miesto Apulijoje, meras Antonio Tutolo: „Kam jūs kviečiatės į namus kirpėjas, kurios daro šukuosenas? Jeigu užsikrėsite ir mirsite, kas matys jūsų puikią šukuoseną karste? Jis bus užkaltas.“

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite