Angle down Atgal

Kam ir kurios birželio dienos bus pačios sėkmingiausios?

Iš anksto sužinokite, kada ir kam labiausiai sėkmė šypsosis šį birželį!

Birželio 6-7 d.

Pirmieji mėnesio nugalėtojai bus Dvyniai, Liūtas ir Žuvys! Jiems didžiausios įtakos turės Saulės-Marso sąveika, susiformuosianti tuo metu. Tai yra idealus planetų derinys tiems, kurie kovoja ir laimi, nes jis suteiks daug energijos ir drąsos. Tiesa, bus ir agresijos bei nekantrumo.

Didžiausia šių ženklų klaida, kurią jie gali padaryti, yra atitrūkti nuo realybės ir persistengti arba skubėti ir atlikti lemiamą ėjimą anksčiau, nei būtina. Tad pagrindinė jų užduotis yra pasirinkti tinkamus momentus, kada reikia veikti ir kada laikas sustoti.

Dvyniams būtina energingai įgyvendinti savo iniciatyvas ir tinkamai pristatyti save. Jie bus agresyvūs ir veržlūs pokalbiuose, gebės užtikrintai palenkti susitikimo dalyvius savo naudai ir pokalbyje būti lyderiu. Asmeniniame gyvenime jie vertins save itin aukštai ir gali iškelti skandalą partneriui, jei jis nepaisys jų interesų.

Liūtai atskleis save komandiniuose darbuose. Jie atiduos daug energijos grupės renginiui – konferencijai, ekskursijai, viešai akcijai. Jie taps grupės ar konkretaus atvejo lyderiais, tačiau bus vieninteliai, kurie nesutars dėl to, kaip viskas turėtų būti organizuota, arba atvirkščiai – išsiskirs kaip pagrindiniai komandos nariai.

Žuvys išplės savo verslo supratimą, sustiprins spaudimą ir veržlumą. Jos tai nukreips aktualiausių vidaus problemų sprendimui. Namų aplinka gali jas pastūmėti iki ribos ir tada jos išlies pyktį dėl kokio nors svarbaus dalyko, bet susitvarkys su juo, net jei anksčiau tai joms atrodė neįtikėtina.

Birželio 19 d.

Nuo šios dienos iki mėnesio pabaigos nugalėtojais bus Ožiaragiai. Šiame ženkle vėl įvyks Jupiterio ir Plutono jungtis, kuri jau formavosi kovo pabaigoje, balandžio pradžioje. Šis planetų derinys padarys Ožiaragius jautrius globaliems procesams. Jie pajaus, kad yra visuomenės dalis ir kad visuomenėje vykstantys įvykiai gali smarkiai paveikti jų gyvenimą.

Ožiaragis gali tapti simboliu, grupės veidu. Jis gali būti reklamuojamas, paverčiamas reklaminės ar socialinės kampanijos atvaizdu. Bet tai leis jam pakilti į naujas aukštumas.

Didelis Jupiterio ir Plutono jungties pliusas yra tai, kad ji skatins ir padės sėkmingai įgyvendinti gerai suplanuotus ir pagrįstus verslo bei politinius projektus. Ji pridės stiprybės, kad Ožiaragiai galėtų su viskuo susidoroti.

Birželio 28 d.

Šią dieną Marsas pereis į Avino ženklą, kur jis bus labai stiprus ir neįtikėtinai palankus. Nuo tos dienos Avinas ir Skorpionas taps mėnesio nugalėtojais. Jų energingas požiūris ir aktyvumas bus paklausūs. Svarbiausios situacijos šiuo laikotarpiu bus įtemptos ir reikalaus greitų veiksmų. O Avinas ir Skorpionas tai puikiai sugeba.

Paskutinėmis birželio dienomis šių ženklų atstovams bus palanku sportuoti ir aktyviai kovoti su konkurentais, ginti savo teises kasdienėse situacijose. Avinas bus sėkmingas ten, kur reikia ką nors padaryti pačiam arba savo iniciatyva. Jam bus sunku, bet nereikės derėtis su kitais žmonėmis. Jis puikiai veiks vienas ir laimės.

Skorpionams rekomenduojama dėmesį skirti darbui. Jei sunkiai dirbs, jie susidoros su bet kokiomis užduotimis. Daugelis Skorpionų taip pat imsis padėti kitiems žmonėms. Jie teiks praktines paslaugas kitiems ir spręs kieno nors kito problemas.

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite