Angle down Atgal

Kalifornijoje susidūrus vilkikui ir visureigiui žuvo mažiausiai 15 žmonių

Pietų Kalifornijoje mažiausiai 15 žmonių žuvo antradienį susidūrus sausakimšam padidinto pravažumo automobiliui ir dideliam vilkikui, pranešė pareigūnai.

„Manome, kad padidinto pravažumo automobilyje, kuris atsitrenkė į žvyro prikrautą vilkiką, buvo 27 keleiviai“, – sakė El Sentro regioninio medicinos centro pareigūnė Judy Cruz (Džudi Kruz).

Pasak jos, 14 žmonių žuvo avarijos vietoje netoli El Sentro miesto, esančio prie sienos su Meksika. Dar vienas sužeistasis mirė vežamas į ligoninę.

Mažiausiai penki nukentėjusieji per avariją, kurios priežastys tiriamos, buvo išskraidinti sraigtasparniu į kitas regiono ligonines, per spaudos konferenciją sakė J. Cruz.

Incidente dalyvavo visureigis „Ford Expedition“, oficialiai turintis apie aštuonias vietas, JAV žiniasklaidai sakė policija.

Vietos žiniasklaidos paskelbtose pirmosiose nuotraukose iš avarijos vietos matyti dvi puspriekabes tempęs vilkikas, įsirėžęs į vyšninės spalvos visureigio šoną. Sprendžiant iš numerių, padidinto pravažumo automobilis yra registruotas Kalifornijoje.

Sunkvežimio kabina atrodė beveik nepažeista, bet visureigis, nors ir stovėjo ant ratų, atrodė smarkiai sulamdytas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite