Angle down Atgal

Kalėdinių dovanų maratonas: kaip išrinkti tinkamiausią?

Artėjant didžiosioms metų šventėms prasideda karštligiškas dovanų pirkimo metas. Dažnas gyventojas tuo metu jau susiduria su laiko stoka, todėl prekes renkasi neapgalvotai, permoka arba sugaišta laiką kamščiuose ir spūstyse parduotuvėse.

Kad dovanų pirkimas nekeltų streso ir būtų toks pat smagus, kaip pats dovanojimo procesas verta žinoti keletą paprastų dalykų.

Kalėdoms ruoštis iš anksto

Prekybos centrai didžiosioms metų šventėms ruošiasi bent du mėnesius prieš. Tai daroma neatsitiktinai. Geriausia kalėdines dovanas pirkti anksčiau – taip bus lengva pasinaudoti geriausiais kainų pasiūlymais. Na, o kad nereikėtų kankintis šurmuliuojančiose parduotuvėse kalėdinių dovanų pirkimą geriausia atlikti internetu. Štai vienas didžiausių prekybos centrų internete Pigu.lt kviečia išsirinkti dovanas net įnoringiausiems žmonėms patogiai sėdint namuose. Sutaupysite ir laiko, ir pinigų!

Ką nupirkti?

Renkant dovanas svarbiausia apgalvoti, kas nudžiugintų konkretų asmenį. Moterys dažnai dievina kokybišką kosmetiką, kvepalus, aksesuarus, net rūbus ir avalynę. Bet dar prieš renkant dovaną verta atkreipti dėmesį, kokį stilių kuria mergina. Pavyzdžiui, ar ji mėgsta ryškią aprangą, išskirtinius aksesuarus, o gal ji – tikra klasikos gerbėja? Atsakius į šiuos klausimus bus gerokai lengviau išsirinkti iš gausybės prekių.

Ta pati taisyklė galioja ir renkant dovanas kitiems – vyrui, seneliams, tėvams ar vaikui. Populiariausios dovanos vyrams yra buities prietaisai, įrankiai, mašinos aksesuarai, piniginės, kvepalai.

Senjorams ir tėvams žmonės linkę dovanoti įvairią namų tekstilę – patalynės komplektus, rankšluosčius, stalo įrankius, sodo reikmenis ir panašiai. Svarbiausia, kad dovana išreikštų rūpestį, būtų praktiška ir kokybiška.

Bene sudėtingiausia dovanas išrinkti vaikams. Šiais laikais labai sudėtinga nustebinti net mažiausiuosius. Todėl perkant žaislus verta atkreipti dėmesį ar tai kokybiškas žaislas, ar atitinka vaiko, kuriam bus skirtas, amžių. Mažiesiems ypač patinka daug funkcijų turintys populiarūs ir šiuolaikiški žaislai. Paaugliai liks dėkingi už elektronikos prekes, pavyzdžiui, bevieles ausines, planšetę, išmanų laikrodį. Ieškantiems praktiškų dovanų – puikus pasirinkimas vaikiški patalynės komplektai, aksesuarai berniukams ir mergaitėms, kuprinės su mėgstamais herojais.

Išrinkus geriausias dovanas artimiesiems, kolegoms ir draugams verta atkreipti dėmesį į jų pateikimą. Parduotuvėse nesunku rasti įvairiausių raštų dovanų popieriaus, gražiausių kaspinų. Gražus įpakavimas suteikia šventinę nuotaiką, stebina dovaną gavusį asmenį. Na, o pakuojant dovanas krykštauja ir dideli, ir maži.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite