Angle down Atgal

Kalėdinių dovanų karštinė: kuo nustebinti vaikus?

Prasideda pasiruošimas didžiosioms metų šventėms. Tėvai ir artimieji dažnai suka galvas, kuo nustebinti vaikus. Tad, kokios dovanos ne tik džiugina mažuosius, bet ir suteikia daugiausiai naudos?

Internetinės parduotuvės Snape.lt įkūrėja Šarūnė Bereikienė sako, kad pastaruosius kelis metus gyventojai vis dažniau renkasi lavinančias, kokybiškas, ilgai tarnaujančias dovanas vaikams. Norima, kad daiktas vaiką ne tik nustebintų, bet ir būtų praktiškas. Svarbiausia, kad dovana atitiktų vaiko amžių.

Dovanos kūdikiams

Vienos populiariausių dovanų kūdikiams yra įvairiausi kramtukai, bei jaukūs gyvūnų (meškučio ar zuikučio) formos migdukai, kurie turi įvairiausių funkcijų rinkinį – nuo užmigti padedančio rožinio triukšmo iki neryškių švieselių ir net verksmo jutiklių.

„Šie migdukai yra Top 1 perkamiausia prekė kūdikiams. Jie mieli, žavi ir vaikus, ir suaugusiuosius. Migdukas auga su vaiku, jį galima naudoti kaip apšvietimą naktį, turi verkimo jutiklį, skleidžia nusiraminti padedančius garsus“, – sako Snape.lt įkūrėja Šarūnė Bereikienė.

Top dovanos 1- 2 metų vaikams

Yra žinoma, kad šio amžiaus vaikai itin domisi buities daiktais – indais, lėkštėmis, įrankiais ir panašiai. Didžiausias džiaugsmas jiems yra tikrinti namų spintų turinį, taip kartais net vedant tėvus iš proto. Todėl šiuo amžiaus tarpsniu itin gera dovana – vaikui pritaikyti silikoniniai indai. Įvairių spalvų, nedūžtantys ir saugūs vaikams puodeliai ir lėkštutės bus puiki dovana, kuri tarnaus ne vienerius metus.

2-3 metų vaikai

Pramokę vaikščioti vaikai trokšta daug judėti. Snape.lt įkūrėja pastebi, kad viena geriausių dovanų šiuo laikotarpiu – įvairiausi stumdukai, paspirtukai. Kitaip tariant, jei žaislas gali padėti dūkti ir judėti, tai bus pati geriausia dovana trimečiui!

„Nustebinti vaikus – sudėtinga. Net ir mažiausieji jau turi daugybę žaislų ir daugumą jų yra labai panašūs. Todėl gyventojai ieško daiktų, kurie lavintų, augtų su vaiku ir būtų kokybiški. Judėti mėgstantiems 2-3 metų vaikams itin populiaru rinktis natūralių medžiagų stumdukus, mašinas ar net kalėdėles“, – sako Šarūnė Bereikienė.

Dovanos vyresniems nei 3 metų vaikams

Trimečiai jau žino ko nori, moka žaisti vaidybinius žaidimus. Jiems puikia tinka įvairūs žaislai, kuriuos galima perrengti, papuošti, bei kitaip panaudoti žaidimams. Taip pat vienas populiariausių pasirinkimų – lavinantys žaislai, dėlionės.

Šiuo metu vaikai pasižymi itin lakia fantazija. Todėl puikia dovana gali tapti ir išskirtinė patalynė, kuri sukurta taip, kad vaikui joje gulint atvaizduojami įvairūs personažai – balerina, astronautas ir panašiai. Tai leidžia, ne tik saldžiai miegoti, bet ir pasijusti tikru herojumi.

Kad ir kokias dovanas išrinktumėte vaikams, Šarūnė Bereikienė sako, kad svarbu atkreipti į kokybę. Tik iš kokybiškų, ekologiškų medžiagų pagaminti produktai ne tik bus saugūs vaikams, bet ir ilgai tarnaus.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite