Angle down Atgal

Kaip nenusipirkti problemos kartu su nauju automobiliu?

Galime užtikrinti, kad pasikliovimas nuojauta arba kartu atsivežtu draugu tikrai nėra geriausi sprendimai, padedantys išsirinkti naują transporto priemonę. VIN patikra prieš pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymą gali padėti apsisaugoti nuo brangių problemų ateityje.

Ar perkamas automobilis yra vertas didesnio Jūsų dėmesio, galima sužinoti dar iki susitikimo su pardavėju (tai ypač patogu, jeigu gyvenate, pavyzdžiui, Joniškyje, o Jūsų išsirinktas automobilis yra Druskininkuose). Nepaisant to, kad telefonu pardavėjas apibūdina transporto priemonę kone „lyg ką tik iš salono“ - paprašykite jo atsiųsti parduodamo automobilio identifikavimo (VIN) kodą, suveskite jį vin patikra svetainėje ir gaukite visą automobilio istoriją nuo pat jo pagaminimo datos. A

utomobilio numerio patikra ir sugeneruota ataskaita neatskleidžia jokių konfidencialių duomenų, kuriuos turėtų slėpti pardavėjas, tad jeigu jis atsisako Jums pateikti VIN kodą, toks elgesys gali uždegti raudoną šviesą ir indikuoti, kad pardavėjas bijo pateikti informaciją apie patirtus eismo įvykius, realią ridą, gamintojo komplektacijos trūkumus ar kitą informaciją, dėl kurios persigalvotumėte dėl automobilio pirkimo.

VIN patikra VĮ „Regitra“ taipogi galima, tačiau labai ribotos informacijos ir tinkama tik tiems automobiliams, kurie buvo eksploatuoti Lietuvoje. Regitroje, be įprastinių gamintojo pateikiamų duomenų, galėsite matyti tik tai, ar auto nėra areštuotas, įkeistas ar vogtas. Tokia informacija naudinga tik tokiu atveju, jeigu planuojate pirkti automobilį neatsižvelgdami į jo techninę būklę bei istorinius įvykius, galinčius turėti pasekmių ateityje.

Svarbus momentas, kuomet būtina atlikti VIN kodo patikrinimą, tai ypač maža automobilio pardavimo kaina, dėl kurios nereikėtų skubėti džiaugtis. Žymiai mažesnė nei rinkos kaina dažniausiai slepia paslėptus defektus, kurių, su visu automobiliu, bando atsikratyti pardavėjas. Itin dažna praktika, kuomet skelbime parašytas privalumas „neeksploatuotas Lietuvoje, idealios būklės automobilis“, pigiai parduodamas dėl atsiradusių defektų, kuriuos pardavėjas pastebėjo netrukus po automobilio pasiėmimo nuo autovežio. VIN numerio patikrinimas prieš pirkimą Jums parodys ir tai, kaip dažnai, kurioje šalyje ir kada keitėsi automobilių savininkai, todėl jeigu Jūsų išsvajota mašina per pastaruosius metus turėjo 3 ar daugiau savininkų, tai gali būti svarbus pranešimas Jums apie tai, kad kiekvienas šios transporto priemonės turėtojas bando atsikratyti automobilio dėl virtinės pasikartojančių techninių gedimų.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite