Angle down Atgal

Kaip išsirinkti tinkamas priemones plaukams?

Stiprūs, žvilgantys plaukai yra daugelio moterų siekiamybė, tačiau tenka pripažinti, jog norint džiaugtis nepriekaištingai atrodančia šukuosena, reikia įdėti nemažai pastangų. Pirmas žingsnis link tokio tikslo yra tinkamų priemonių pasirinkimas. Dabar prekyboje galime rasti daugybę skirtingų plaukų priežiūrai skirtų produktų, todėl apsispręsti gali būti sunku, tačiau jei atkreipsite  dėmesį į kelis pagrindinius patarimus, su šia užduotimi tikrai pavyks susidoroti.

Atsižvelkite į savo plaukų tipą

Šampūnai, kondicionieriai ir kiti produktai gali būti praturtinti įvairiausiais ingredientais, kurie atlieka skirtingas funkcijas, todėl pirmiausia turėtumėte išsiaiškinti, kas geriausiai tinka būtent Jūsų plaukams. Sausi plaukai praranda savo žvilgesį, neretai yra silpni, dažniau veliasi, o jų galiukai yra linkę skilinėti. Tokiais atvejais geriausiai rinktis produktus, kurie maitina plaukus ir suteikia jiems drėgmės. Papildomai verta išbandyti serumus ir kremus, kurie sumažina galiukų skilinėjimą.

Jei oda riebesnė, plaukai taip pat yra linkę greičiau riebaluotis – kartais jau po dienos jie sulimpa, praranda purumą ir savo žvilgesį. Tokiais atvejais galvos plovimui reikėtų naudoti kuo švelnesnes, kasdienio naudojimo priemones, o kartais įprastą šampūną pakeisti sausu. Taip pat verta išbandyti kietąjį šampūną ir periodiškai atlikti galvos odos valymo procedūras. Geriausia, jei visos naudojamos plaukų priežiūros priemonės bus kaip įmanoma natūralesnės sudėties.

Normalių plaukų priežiūra nereikalaus išskirtinio dėmesio, tačiau tikėtina, kad susidursite ir su kitomis problemomis. Pažeistus plaukus reikės sustiprinti, garbanotus norėsis lengviau suvaldyti, o silpniems ir ploniems – suteikti daugiau apimties. Prie kiekvieno produkto yra nurodyta, kokiam plaukų tipui jis yra skirtas, tad identifikavusios jį ir atidžiai skaitydamos etiketes, nesunkiai išsirinksite tinkamiausias priemones.

Palepinkite plaukus papildomomis priemonėmis

Kaip jau supratote, plaukų kondicionieriai ir šampūnai nėra vieninteliai produktai, kuriuos reikėtų įtraukti į jų priežiūros rutiną. Siekiant efektyviai kovoti su kamuojančiomis problemomis ir užtikrinti nepriekaištingą plaukų būklę, pravartu pasitelkti ir papildomas priemones. Jų naudojimo dažnumas priklauso nuo konkretaus produkto.

Plaukų kaukes patariama naudoti ne rečiau nei kartą per savaitę. Jas po plovimo reikia paskirstyti ant plaukų, palikti kelioms ar keliolikai minučių ir tuomet nuplauti. Šie produktai gali būti maitinantys, drėkinantys, suteikiantys blizgesio ar atliekantys kitas panašias funkcijas, tad turėtumėte atidžiau susipažinti su jų sudėtimi ir pagalvoti, ko reikia Jūsų plaukams. Panašius privalumus siūlo ir plaukų aliejai, tačiau skirtumas tas, jog daugelio iš jų nereikia nuplauti – jei kasdienybėje plaukams negalite skirti daug dėmesio, įvertinsite šį pranašumą. Kai kurias iš šių priemonių galima naudoti ir ant sausų plaukų.

Plaukų stiprinimui taip pat naudojami kremai, šveitikliai, ampulės, purškikliai ir serumai, taigi tikrai surasite Jums labiausiai tinkantį ir patinkantį tipą. Niekuomet nesuklysite pasirinkusios gerai pažįstamą prekinį ženklą ir pasidomėjusios kitų pirkėjų patirtimis: nors kiekvienos iš mūsų poreikiai yra skirtingi, daug liaupsių dėl savo veiksmingumo sulaukę produktai tikrai yra verti ir Jūsų dėmesio.

Pasirūpinkite apsauga nuo karščio

Tenka pripažinti, jog labai dažnai dėl suprastėjusios plaukų būklės esame kaltos pačios – jei naudojate džiovintuvą ir plaukų formavimo prietaisus, tik laiko klausimas, kada teks susidurti su nemaloniais padariniais. Visgi, tai nereiškia, jog turėtumėte atsisakyti galimybės eksperimentuoti su savo šukuosena, tačiau prieš tai turėtumėte pasirūpinti tinkama apsauga nuo karščio. Kartais tokią ypatybę gali pasiūlyti ir jau aptarti plaukų aliejai ar kiti produktai, tačiau jei nesate dėl to tikros, pravartu papildomai įsigyti specialų purškiklį ar kremą.

Tokie produktai efektyviai saugos Jūsų plaukus nuo karščio, o kartais galės pasiūlyti ir papildomų privalumų, pavyzdžiui, suteiks blizgesio, glotnins ar netgi juos pamaitins. Tiesa, už tokius privalumus kartais reikia susimokėti papildomai. Tad kaip ir renkantis bet kuriuos kitus produktus, būtina atidžiai paskaityti jų aprašymus, ieškoti kuo natūralesnės sudėties ir įvertinti plaukų būklę – tuomet bus galima tikėtis geriausių rezultatų. Platų plaukams skirtų produktų pasirinkimą rasite apsilankiusios Pigu.lt el. parduotuvėje – čia juos įsigysite palankiomis kainomis.

Apsirūpinusios pagrindiniais, Jūsų plaukų tipui pritaikytais produktais, galėsite pagerinti jų būklę ir daug lengviau su jais susitvarkysite. Svarbiausia, kad tinkamai identifikuotumėte plaukų poreikius – tuomet priemones pasirinksite dar paprasčiau.

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite