Angle down Atgal

Kaip išsirinkti kvepalus?

Kvepalai – tarsi įvaizdžio akcentas ar stiliaus detalė, kasdieną lydinti daugelį iš mūsų. Išsirinkti mėgstamus kvepalus kartais gali atrodyti sudėtinga misija, tačiau parfumerijos ekspertai mano kitaip ir pateikia paprastus patarimus bei rekomendacijas, kaip palengvinti kvepalų paieškas.

  • Įvardinkite sau maloniausius kvapų derinius

Pirmiausia, renkantis kvepalus patariama apgalvoti, koks kvapas jums yra malonus: gaivus, vaisinis, saldus, aštrus, intensyvus, o gal citrusinis? Būtent jūsų uoslė yra pagrindinis indikatorius, nurodantis, kokie kvepalai ir aromatai jums yra priimtiniausi. Žinodami savo mėgstamiausias kvapų natas, kurias gali sudaryti įvairūs prieskoniai kaip čili, cinamonas, vanilė, gėlės, mediena, kavos pupelės ir kiti panašūs aromatai, kur kas lengviau išsirinksite sau mėgstamiausią kvapą.

  • Perskaitykite aromatų natas

Skirtingų natų kompozicija nulemia aromato kvapą, todėl dairydamiesi kvepalų, atkreipkite dėmesį į šių aprašymus. Kvepalų aprašas – tarsi vizitinė kortelė, kurioje pateikiamos bazinės, vidurinės bei viršutinės aromato natos.

  • Ilgai dvejojate? Dairykitės jau patikrinto prekinio ženklo

Daugelis žmonių yra pamėgę konkrečių gamintojų kuriamus aromatus, tad atsiradus naujiems to paties prekinio ženklo kvepalams, šiuos įsigyja ir nenusivilia. Šis metodas suteikia galimybę turėti mėgstamiausio gamintojo kvepalų kolekciją, įvairioms progoms bei skirtingam paros metui.

  • Skaitykite pirkėjų atsiliepimus

Taip pat išsirinkti aromatą jums gali padėti pirkėjų atsiliepimai internete. Sakoma, jog geriausios rekomendacijos sklinda iš lūpų į lūpas, todėl būtent žmonių parašyti komentarai, įvertinimai ir atsiliepimai tampa patikimu metodu, renkantis naująjį aromatą.

  • Atkreipkite dėmesį į metų laiką

Remiantis ekspertų rekomendacijomis, renkantis kvepalus verta atkreipti dėmesį ir į metų laiką. Kadangi uoslė yra jautriausias žmogaus pojūtis, pastebima, jog šiltuoju sezonu norima kvepėti lengviau, gaiviau, tad dažniau renkamasi gėlinius, citrusinius aromatus, o orams atvėsus ar spaudžiant šaltukui, šildo rytietiški ir prieskoniniai kvapai.

  • Išsirinkite akį traukiantį kvepalų buteliuko dizainą

Pirmasis įspūdis – išties svarbus. Jeigu jūsų akį patraukė stilinga ar neįprasto dizaino aromato pakuotė, kuri puikiai derėtų prie jūsų namuose vyraujančio stiliaus ir spalvų, galbūt šie kvepalai yra tai, ko jūs ieškojote? Platų kvepalų internetu asortimentą galite rasti kvepalusala.lt tinklapyje.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite