Angle down Atgal

Kaip apsaugoti savo daiktus ir lagaminą kelionės metu?

Atsidurti svečioje šalyje be savo lagamino yra bet kurio keliautojo košmaras. Kaip neprarasti savo lagamino ir apsaugoti kelionę? Siūlome prisiminti 4 pagrindinius patarimus:

1. Pašalinkite nereikalingas žymas ir pridėkite duomenis, kad su jumis susisiektų.

Ant etiketės yra brūkšninis kodas, kuris padeda automatinei oro uosto sistemai nukreipti bagažą tinkama linkme – informacija apie jūsų bagažo maršrutą yra užšifruota brūkšniniame kode. Kas nutiks, jei yra kelios tokios etiketės? Sistema gali neatpažinti norimo maršruto ir jūsų lagaminai pasisuks neteisinga kryptimi. Galbūt jie jį suras vėliau, bet jūs sueikvosite daug laiko, nervų ir galbūt pinigų, pavyzdžiui, jei neturite laiko reikiamam skrydžiui.

Patyrę turistai duomenis prie savo lagamino prideda savo telefono numeriu ir vardu arba šiuos duomenis užrašo ant popieriaus lapo ir įdeda į lagaminą. Tai leis greitai rasti ir grąžinti lagaminus jo savininkui.

2. Pasirūpinkite, kad jūsų bagažas būtų apsaugotas nuo apgadinimo.

Pametus bagažą ne vienintelė bėda yra pamesti daiktus. Bagažas gali būti sugadintas transportavimo metu. Kas nutiks, jei jūsų sunkus lagaminas nukris ant žemės? Tai gali sukelti didelę žalą lagaminui ir jūsų daiktams. Kaip to išvengti? Pasirinkite patikimus lagaminų modelius.

3. Tvarkingai sudėkite daiktus.

Kad nepažeistumėte lagamino ir daiktų, stebėkite savo lagamino svorį ir neperkraukite lagamino. Trapius daiktus geriausia sudėti taip, kad jie būtų lagamino centre, o aplink juos būtų galima sudėti minkštus daiktus, pavyzdžiui, drabužius. Tai sušvelnins smūgį krentant, o tikimybė, kad lagaminas ir trapūs daiktai bus sugadinti, jei nukris, bus mažesnė. Nepalikite lagamine daug tuščių vietų ir stenkitės tolygiai paskirstyti joje esančius daiktus.

4. Apsaugokite savo bagažą nuo vagystės.

Nors daugelyje modelių lagaminų yra užraktas, patyrę vagys, nepaisydami to, gali patekti į lagaminą. Turistas paprastai iš karto nepastebi, kad buvo atidarytas jo lagaminas, todėl jis gali prarasti keletą savo daiktų. Kaip to išvengti? Galite įvynioti daiktus į specialią plėvelę, žinoma, ji neapsaugos nuo įsilaužimo, tačiau tai gali atbaidyti vagis, nes jie negali pavogti kažko nepastebėti, neatidarę plėvelės ir nepalikdami pėdsakų.

Vienas iš patikimiausių būdų apsaugoti savo vertingiausius daiktus nuo vagystės yra pasiimti juos su savimi į rankinį bagažą. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad ne visus daiktus galima gabenti rankiniame bagaže.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite