Angle down Atgal

Ką su vaikais veikti ilgais vasaros vakarais?

Vasara tampa nemenku iššūkiu tėvams. Pasibaigus mokslo metams, praėjus stovyklų bumui dažnai pritrūkstame idėjų, ką nuveikti su vaikais. Nieko nėra baisiau kaip namuose nuobodžiaujantis ir iš proto vedantis vaikas. O jeigu jų daugiau? Štai kelios veiksmingos idėjos, ką galima nuveikti namuose be didelių išlaidų.

Gamta, gamta ir dar kartą gamta!

Gamta vaikus veikia magiškai. Na, bent jau manoji patirtis rodo, kad grynas oras visada ne tik pakelia nuotaiką, bet ir gerai iškrauna nesibaigiančias vaiko energijos „baterijas“.
Verta paminėti, kad daug išlaidų gamtoje nereikia. Užtenka išeiti pasivaikščioti miškelyje. Miške visada rasite įdomių skruzdėlynų, galima prisirinkti kankorėžių, įdomių šakelių.

Parkuose rasite žaidimų aikštelių, o prie ežero visada smagu išsimaudyti. Nuošalesnėse vietovėse galite ežere stebėti žuveles. Svarbu tik labai ramiai pastovėti vandenyje.

O kur dar stovyklavimo džiaugsmas! Net ir mažiausia palapinė iš kelių didelių apklotų, užmestų ant virvės, taps vienu smagiausių žaidimų.

Rankdarbiai

Nors pati nemėgstu ilgas valandas kurti gražiausius rankdarbius, tačiau tai vis vien puiki ir lavinanti veikla su mažaisiais.

Eikite į lauką. Prisiskinkite gėlių, žolyčių, smilgų, surinkite kankorėžius. Ant asfalto nupieškite mergaitės ir berniuko veidus, o iš prisirinktų gėrybių kurkite šukuosenas savo piešiniams. Ši veikla tikrai užburia!

Lietingi orai pramogoms netrukdo

Ne paslaptis, kad Lietuvoje vasara dažnai siejama ir su lietumi. Niūriomis ir lietingomis dienomis pabandykite stovyklauti namuose. Vieną smagiausių palapinių pastatome iš skalbinių džiovyklės ir ant jos užtiesto didelio pledo. Belieka suplakti uogų ir pieno kokteilius ir smagiai plepėti pasislėpus naujoje palapinėje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite