Angle down Atgal

Ką miego poza išduoda apie poros santykius?

Kartais partneriai miega susiglaudę, o kartais – atitolę vienas nuo kito. Santykių ekspertai yra įsitikinę, kad miego poza gali daug papasakoti apie partnerių santykius, todėl įdomu žinoti, kokią miego padėtį renkatės dažniausiai, ir ką tai galėtų reikšti. Žemiau rasite dažniausių miego pozų aprašymus – galbūt tai padės sužinoti kažką naujo ir įdomaus!

Miego metu atitolstate vienas nuo kito

Atliktos apklausos parodė, kad maždaug 27 procentų respondentų miega būtent taip. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tokia miego poza reiškia emocinį atšalimą, tačiau psichologai teigia, kad to reikšmė yra visai kita. Miegojimas atitolus vienam nuo kito parodo, kad poros santykiai yra tvirti: tokie partneriai yra artimi, tačiau kartu nepriklausomi.

Šaukštelio poza

Tokią miego pozą renkasi maždaug 18 procentų visų apklaustųjų. Santykių ekspertai teigia, kad tokia miego poza parodo, kad vienas partneris yra linkęs saugoti kitą. Jei vyras apsikabina moterį iš nugaros, tai parodo, kad jis yra linkęs ją globoti, o tuomet, jei moteris apsiveja vyro nugarą, tai gali reikšti, kad ji yra linkusi nuolatos stebėti jo veiksmus.

Miegate atsukę nugaras, tačiau liekate susiglaudę

Psichologai teigia, kad ši miego poza taip pat yra viena populiariausių. Jei miego metu liečiatės nugaromis, tikėtina, kad vienas kitu pasitikite ir būdami poroje gebate išlaikyti savo individualumą. Jums nėra svarbu kartu praleisti kiekvieną akimirką, tačiau tarpusavio ryšys visuomet išlieka pakankamai stiprus.

Miegate apsikabinę

Gali atrodyti, kad toks artumas tik įrodo, kad partneriai labai brangina vienas kitą, tačiau realybė yra kiek kitokia. Jei visos nakties metu nepaleidžiate vienas kito iš glėbio, tai gali įspėti apie individualios erdvės trūkumą. Kiekvienuose santykiuose yra svarbu bent kartais pabūti atskirai, todėl toks partnerio „savinimasis“ gali išduoti apie tam tikrus jūsų kompleksus ar negebėjimą savarankiškai priimti sprendimus.

Užmiegate apsikabinę, bet vėliau atsiskiriate

Tai – tarsi kompromisas tarp intymumo ir nepriklausomybės. Jums yra svarbu jausti stiprų partnerio palaikymą, tačiau santykiai su antrąja puse nėra vienintelis jums svarbus dalykas. Vertinate savo individualumą ir nesibaiminate, jei kurį laiką tenka pabūti atskirai.

Miegate veidu vienas į kitą, tačiau nesiliečiate

Santykių ekspertų teigimu, tokia miego poza gali parodyti, kad jūsų santykiai yra emociškai įtempti. Jei miegate veidu vienas į kitą, tačiau nesiliečiate, tai gali parodyti, kad jums abiem trūksta intymumo.

Miegojimas partneriui ant peties

Jei miegate partneriui ant peties, tai gali parodyti, kad jaučiatės nuo jo priklausoma. Norite, kad partneris jus globotų ir padėtų išspręsti problemas. Tikitės, kad jis jausis už jus atsakingas ir norės jus globoti.

Užmiegate atitolę vienas nuo kito

Jei jaučiate pyktį, natūralu, kad miego metu norite atsukti savo partneriui nugarą ir prie jo nesiliesti. Vis dėlto, jei tokia miegojimo poza yra įprasta, vertėtų sunerimti: psichologai teigia, kad tokia miego padėtis gali išduoti apie santykių krizę. Vis dėlto, jei miegate atsukę vienas kitam nugaras, tačiau tarp jūsų lieka visai nedidelis tarpas, santykių ekspertai teigia, kad tai – labai geras ženklas. Tai parodo, kad esate labai artimi, tačiau išliekate pakankamai savarankiški.

Susipynusios kojos

Jei miego metu jūsų kojos susiglaudžia ar net susipina, tai gali rodyti, kad norite dar artimesnio emocinio ryšio. Miego metu susipynusios kojos gali reikšti, kad siekiate nuolatos rūpintis vienas kitu, ir negalite nė akimirkos praleisti atskirai. Tai, žinoma, gali būti vertinama ir teigiamai, ir neigiamai: nors tarpusavio artumas yra svarbus kiekvienai porai, tačiau santykių ekspertai įspėja, kad visada naudinga šiek tiek laiko praleisti atskirai.

Vienas iš partnerių užima kone visą lovą

Jei jūs arba jūsų partneris užima beveik visą lovą ir kitam tenka glaustis lovos kamputyje, tai gali reikšti, kad vienas iš partnerių yra linkęs dominuoti.

Vis dėlto, jei santykius užmezgėte dar visai neseniai, toks „dominavimas“ paprasčiausiai gali parodyti, kad partneris nėra pratęs lova dalintis su kitu asmeniu, taigi, tai gali būti tiesiog įpročio reikalas.

Riestainis

Jei miego metu jūsų kūnų padėtys primena riestainį, tai gali parodyti, kad emociškai esate labai artimi. Psichologai teigia, kad riestainio poza yra dar intymesnė nei šaukšto, tačiau dažniausiai tokia poza pasirenkama pradiniuose santykių etapuose.

Miegojimas ant partnerio krūtinės

Jei pastebite, kad dažniausiai renkatės miegojimą ant partnerio krūtinės, tai gali parodyti, kad iš savo partnerio tikitės globėjiškumo. Tokia miego poza neretai yra vadinama „karališka“ – ypatingai tada, jei partneris sau virš galvos laiko sunėręs rankas. Tai parodo, kad jis yra visiškai atsipalaidavęs ir pasitikintis savimi.

Persekiotojas

Jei vienas iš partnerių miego metu „užgrobia“ visą antklodę, arba stengiasi ant atitolusio partnerio uždėti ranką ar koją, tai gali parodyti, kad šis asmuo yra savanaudiškesnis nei kitas.

Patarimų pasaulis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite