Angle down Atgal

Ką apie moterį išduoda jos apatiniai?

Apie tikrąjį moters charakterį gali išduoti net ir menkiausios smulkmenos. Apatinis trikotažas – taip pat ne išimtis, todėl naudinga pasidomėti, ką apie moterį gali „papasakoti“ jos mėgstama apatinių spalva ar modelis. Žinoma, to nereikėtų priimti pernelyg rimtai, tačiau nieko nesirenkame tiesiog šiaip sau, tiesa?

Šilti atspalviai (geltona ar oranžinė spalva)

Jei renkatės šių spalvų apatinį trikotažą, tikėtina, kad esate gyvybinga ir optimizmu spinduliuojanti asmenybė, kuri iš gyvenimo siekia pasiimti kiek įmanoma daugiau. Mėgstate eksperimentuoti ir ne visada paisote savo partnerio nuomonės: visada elgiatės taip, kaip jums atrodo geriausia. Nors ši savybė tam tikrose situacijose gali padėti ryžtingiau žengti į priekį, tačiau jus supantiems žmonėms ne visada yra lengva perprasti jūsų ketinimus.

Juoda

Juodos spalvos apatinius besirenkančios moterys dažniausiai yra tikros individualistės ir žinančios savo vertę. Jei juoda yra mėgstamiausia jūsų apatinių spalva, tikėtina, kad spinduliuojate itin stipria energija, ir tai niekuomet nelieka nepastebėta.

Tamsiai mėlyna ir žalia

Šias spalvas mėgstančios moterys yra labai emocionalios. Jas nesunku išmušti iš vėžių, todėl visada svarbu būti apdairiems ir su tokiomis moterimis elgtis pakankamai švelniai. Tamsiai mėlyną ir žalią spalvą mėgstančios moterys dažniausiai yra nepataisomos romantikės: joms patinka, kai vyrai joms dovanoja gėles ar nustebina be jokios progos.

Ruda, rausva ir smėlio spalva

Šių spalvų gerbėjos dažniausiai yra pragmatiškos moterys, kurios iš gyvenimo siekia pasiimti kiek įmanoma daugiau. Jos laikosi nusistovėjusių tradicijų, todėl vienadieniai santykiai – tikrai ne joms. Tokias spalvas mėgstančias moteris tikrai nėra paprasta suvilioti, nes jos mieliau renkasi „laiko patikrintus“ vyrus, – pavyzdžiui, vaikystės draugus.

Balta

Baltos spalvos apatiniai simbolizuoja nekaltumą ir tyrumą, tačiau tai tikrai nereiškia, kad šios spalvos apatinį trikotažą besirenkančios moterys nespinduliuoja seksualine energija. Jei balta apatinių spalva yra jūsų mėgstamiausia, tikėtina, kad esate švelni ir greitai besimokanti asmenybė, kuri priešingos lyties atstovus gali tiesiog išvesti iš proto. 

Raudona

Raudonos spalvos mylėtojos dažniausiai yra drąsios ir savimi pasitikinčios moterys, kurioms svarbu lyderiauti. Tarpusavio santykiai – taip pat nėra išimtis. Jei raudonos spalvos apatiniai yra jūsų mėgstamiausi, tikėtina, kad visada siekiate, kad jūsų žodis būtų paskutinis ir nenuginčijamas. Jums netrūksta gerbėjų, tačiau dėl specifinių charakterio savybių ne visada yra paprasta išlaikyti ilgalaikius santykius.

Rožinė

Šios spalvos apatinius dažniausiai renkasi švelnios ir trapios moterys, kurios prie savo vyro nori jaustis tarsi už sienos. Rožinės spalvos apatinių gerbėjos dažniausiai yra lengvai sukalbamos, todėl priešingos lyties atstovams tikrai nėra sunku su jomis sutarti.

Garsių prekinių ženklų apatiniai

Jei moteris renkasi garsių dizainerių sukurtus prabangius apatinius, tikėtina, kad ji siekia pripažinimo ir įvertinimo. Tokia moteris tikrai žino savo vertę, todėl būsimam partneriui kelia nemažus reikalavimus. Garsių prekinių ženklų apatinius dėvinčios moterys yra protingos ir stiprios, o jų siekiami tikslai yra labai ambicingi. Jos žino, ko nori iš gyvenimo, o svarbiausia yra tai, kad tokios moterys žino, kaip tai pasiekti.

Medvilniniai apatiniai

Turbūt sutiksite, kad medvilninis apatinis trikotažas yra vienas patogiausių? Jei jūsų spintoje vyrauja būtent medvilniniai apatiniai, tikėtina, kad esate santūri ir nemaištaujanti asmenybė, kuri nori sutikti sąžiningą, šeimos vertybes puoselėjantį vyrą. Vienos nakties nuotykiai jums neatrodo priimtini: jei iš pirmo žvilgsnio sutiktas vyras jums neatrodo patikimas, jūs nė nenorėsite jo „patikrinti“, ir tiesiog pasuksite skirtingais keliais.

Kelnaitės su juostele

Jei dėvėdamos kelnaites su juostele jaučiatės patogiai ir nesuvaržytos, tikėtina, kad mokate prisitaikyti prie bet kokių gyvenimiškų situacijų, ir tai yra viena svarbiausių jūsų stiprybių. Esate pasitikinti savimi, ir visuomet žinote, kaip pasiekti užsibrėžtų tikslų. Savo kūną priimate tokį, koks jis yra, o aplinkinių nuomonė jums visiškai nerūpi.

Kūno formas koreguojantys apatiniai

Jei moteris renkasi tokius apatinius, tai parodo, kad ji nebijo palikti savo komforto zonos ir siekia iš gyvenimo pasiimti kiek įmanoma daugiau. Tokiai moteriai labai rūpi jos išvaizda, be to, jai yra svarbu sudaryti tinkamą pirmąjį įspūdį.

Apatiniai su animaciniais personažais

Jei moteris teikia pirmenybę tokiems apatiniams, tai anaiptol nereiškia, kad ji yra pernelyg vaikiška ar nepasirengusi užmegzti ilgalaikius santykius. Tokie apatiniai parodo, kad moteris nestokoja humoro jausmo, ir susiklosčius tam tikrai situacijai nebijo iš savęs pasijuokti.

Apatiniai su nėriniais

Tokius apatinius besirenkančios moterys pasižymi puikiu skoniu. Jos rūpinasi savo išvaizda, ir visada stengiasi atrodyti pasitempusios. Nėriniuotų apatinių gerbėjos neretai tikisi, kad jų apatinį trikotažą matys ne tik jos pačios, todėl galima drąsiai teigti, kad tokios moterys tiesiog spinduliuoja seksualine energija. Jei pirmenybę teikiate būtent tokiems apatiniams, tikėtina, kad esate drąsi ir savimi pasitikinti moteris, kuriai yra vieni niekai suvilioti patikusį vyrą.

Patarimų pasaulis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite