Angle down Atgal

Jūsų svajonių vasarnamis vos per kelias savaites. Patarimai, kaip įsirengti ir prižiūrėti

Gražioje vietoje įsigijote žemės sklypą ir jame norite pasistatyti vasarnamį? O gal ketinate atnaujinti jau turimą seną pastatą, kuris atitarnavo savo laiką? Tai puiki mintis – turėdami savo nuosavą būstą šiltajam ir gal ne tik metų sezonui, galėsite ištrūkti iš miesto šurmulio ir pasimėgauti gamtos teikiamais privalumais.

Tačiau svarstantys statyti namą žmonės dvejoja ir neskuba bijodami dėl ilgo statybų termino, didelių išlaidų, įvairių leidimų gavimo bei kitų panašių niuansų. Tačiau šiandieninės technologijos leidžia jūsų svajonių vasarnamį įrengti vos per kelias savaites už lyginant nedidelę kainą. Klausiate, kaip taip įmanoma?

O jūs įsivaizduokite LEGO kaladėlių konstruktorių. Tikriausiai visi esate tokį matę. Panašiu principu šiuolaikinės inovatyvios technologijos leidžia statyti ir namus. Jūsų pasirinkto vasarnamio konstrukcinės dalys pagaminamos gamykloje, o atvežus į vietą, surenkamos tarsi dėlionė iš LEGO kaladėlių.

Tačiau, kokį vasarnamį rinktis, kad jame būtų jauku ne tik vasaros metu, bet ir užsukus per žiemos šalčius, nepaisant to, kad jis vadinasi vasarnamis? Apie tai papasakos Sipnamelis.lt specialistai, kurie sukaupę daugiau nei 10 metų darbų patirtį skydinių, modulinių, rąstinių bei kitų namų gamyboje ir statyboje.

SIP skydinis vasarnamis – greita, pigų ir kokybiška

Nepaisant to, kad SIP skydiniai namai greitai pagaminami, taip pat greitai surenkami, o ir kainuoja nelabai daug, jų pačių kokybė yra itin aukšta. Pagaminti ir pastatyti tokį namą užtrunka nuo 6 iki 12 savaičių. Tai vos pora mėnesių. Ar galite patikėti, kad vos po poros mėnesių po užsakymo, jau galėsite džiaugtis pilnai įrengtu namu? Tačiau, tai tikrai įmanoma.

Kadangi statinio struktūrinės dalys ruošiamos gamykloje, tai leidžia ne tik ženkliai sutaupyti, bet ir gauti apsaugą nuo drėgmės, ugnies ir kito aplinkos poveikio, o taip pat geresnes A, A+, A++ klasės lygmenį atitinkančias apšiltinimo bei energinio našumo savybes. Paprastai tariant, greitai ir nebrangiai gausite aukštos kokybės namą, kuriuo džiaugsitės daugelį metų.

SIP MGO skydinis vasarnamis – puikus pasirinkimas vėjuotoms ir drėgnoms vietovėms

SIP MGO – tai patobulinti SIP skydai, kurie leidžia išpildyti dar aukštesnius reikalavimus vasarnamio statybai. Dėl papildomo magnio oksido sluoksnio jie geriau apsaugo nuo drėgmės bei vėjo. Tokius vasarnamius pirkėjai dažniausiai renkasi toms vietovėms, kuriose iškrinta daugiau kritulių ar vyrauja vėjuoti orai.

Nepaisant papildomų privalumų, pagaminimo ir pastatymo terminas toks pat, kaip ir įrengiant SIP skydinį vasarnamį – 8–12 savaičių.

Skydiniai-karkasiniai namai – jaukus medinio vasarnamio variantas

Šis namo variantas leis jums džiaugtis mediniu vasarnamiu. Jei esate natūralumo mėgėjai – tai kaip tik tinkamas pasirinkimas.

Tikriausiai daugeliui jūsų žinoma, kad pastatyti įprastą medinį namą užtrunka labai ilgai, o ir kainuoja toks išties brangiai. Pasirinkus skydinių-karkasinių namų variantą, jūs gausite analogišką medinį namą, tik daug greičiau ir pigiau.

Mediniai ir rastiniai vasarnamiai – natūralumas ir kokybė viename

Ilgaamžis, natūralus, ekologiškas ir patrauklus variantas. Toks „pasakų namelis“ „įsipaišys“ tiek sodų bendrijos teritorijoje, tiek žmogaus nepaliestame natūralios gamtos kampelyje.

Kodėl verta rinktis šiuos, o ne įprastus vasarnamius?

Mes tikime, kad skaitytojams kilo šis klausimas. Pirma, kaip ir minėjome, visi šie išvardinti variantai pasižymi: aukšta kokybe, greitu pagaminimo bei pastatymo terminu, nedidele kaina. Tačiau yra dar vienas visus šiuos vasarnamius vienijantis kriterijus – visi jie pritaikomi praktiškai bet kurioje pasirinktoje vietovėje.

Jums nebereikės sukti galvos, jei norite įsigyti ar esate įsigiję sklypą ant upės ar ežero kranto, pamiškėje, pačiame miške ir pan. Visus minėtus variantus galima pastatyti net ten, kur nėra nuvesta elektros energijos tiekimo linija.

Dar vienas taip pat svarbus aspektas, kuris jus galbūt paskatins pasvarstyti apie vasarnamio įsigijimą – pilnas namo įrengimas. Taip, per ilgametę savo darbo praktiką mes esame susidūrę su pirkėjų dvejonėmis, kad įsirengdami, pavyzdžiui, modulinį, skydinį ar rąstinį vasarnamį, jie turės atsisakyti kažkokių įprastų patogumų. Užtikriname jus, kad taip tikrai nebus.

Tiek SIP skydiniai, tiek moduliniai, rastiniai, karkasiniai ir kiti vasarnamiai statomi jau pilnai įrengti taip, kaip nurodyta sudarytame projekte.

Atsižvelgiant į jūsų poreikius vasarnamis gali būti suprojektuotas su:

  • elektros instaliacija;

  • jungiamaisiais vandentiekio ir kanalizacijos vamzdžiais;

  • apdailos darbais;

  • reikalinga buitine technika;

  • reikalingais baldais.

Taigi kaip matote, pasirinkus bet kurį išvardintą vasarnamio projektą, galėsite be jokio galvos skausmo ir papildomų rūpesčių patogiai ir greitai įsikurti bei praktiškai iš karto mėgautis komfortišku poilsiu.

Kaip vyksta statybų tvarka ir projekto rengimas?

Žinoma, namo, kad ir skirto vasaros poilsiui statyba reikalauja tam tikrų projektų bei kitų pasirengimų. Tačiau tikrai verta paminėti tai, kad statant šiuos vasarnamius, jei namo plotas siekia iki 50 kv. m, tokiam nereikia specialaus projekto, o iki 80 kv. m plotui net galioja supaprastinta statybų tvarka.

O kaip gi prižiūrėti tokius vasarnamius?

Visų išvardintų vasarnamių priežiūra nereikalauja kažkokių ypatingų sąlygų. Tiesiog rūpinkitės taip pat, kaip ir gyvenamuoju namu. Suprantama, kad vasarnamyje laiko neleisite visus metus, tad išvykdami ilgesniam laikui pasirūpinkite išjungti visus elektrinius įrenginius, patikrinkite ar uždaryti visi langai, iš kiemo pašalinkite lengvai pakeliamus daiktus, kad pakilus didesniam vėjui jie neišdaužytų langų ar pažeistų sienų.

Žiemos laikotarpiu svarbu prižiūrėti, kad nebūtų nesandarių plyšių, pro kuriuos galėtų patekti drėgmė, sniegas.

Visi mūsų gaminami vasarnamiai pasižymi aukšta kokybe bei sandarumu tiek šilumos, tiek garso atžvilgiu, tad nereikia baimintis, jog statybos metu bus palikta kažkokių trūkumų. Juolab, kad tiek sipnamelis.lt gaminamiems vasarnamiams, tiek statybos darbams suteikiame ilgametę garantiją.

Tačiau mes esame užtikrinti, kad turėdami tokį kokybišką ir jaukų vasarnamį, į jį norėsite sugrįžti vis dažniau ir dažniau, o gal net ir persikelti visam laikui.

 

Remiamas turinys

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite