Angle down Atgal

Jurbarke įvyko pasitarimas dėl ugdymo organizavimo Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje

Rugsėjo 16 dieną Jurbarko rajono savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus ir Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Raimundo Basčio iniciatyva vyko susitikimas su Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos direktore Vida Greičiūte ir Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos direktoriumi Viljamu Bakšiu.

Gimnazijos direktorė pateikė informaciją apie ugdymo procesą. Atsižvelgiant į mokinių bei mokinių tėvų išsakytus pageidavimus, susitikimo metu buvo svarstomos alternatyvos dalį ugdymo proceso perkelti į Vytauto Didžiojo progimnaziją antroje pamainoje, taip pat svarstytos kitų mieste esančių patalpų panaudojimo galimybės. Gimnazijos direktorė ir administracijos direktorius informavo apie remonto darbų eigą pastato viduje.

Įvertinus mokinių ir mokytojų galimybes bei atsižvelgus į tai, kad reikia tinkamai pasirengti spalio mėnesį planuojamam pradėti mokymuisi dviejuose gimnazijos aukštuose, derinant įprastą ir nuotolinį mokymo būdus, į koronaviruso prevencijos reikalavimus, nutarta ugdomąjį procesą gimnazijos I-IV klasių mokiniams artimiausiu metu tęsti nuotoliniu būdu, vykdant mokomųjų dalykų konsultacijas mišriu mokymo organizavimo būdu.

Tikimasi, kad gimnazijos pastato vidaus remonto darbai pirmame ir antrame aukštuose bus baigti iki 2020 m. spalio 5 d. ir mokiniai galės grįžti į klases. Tokiu atveju ugdomasis procesas I-IV klasių mokiniams būtų organizuojamas mišriuoju būdu, derinant įprastą ir nuotolinį mokymo būdus.

Gimnazijos direktorė artimiausiu laiku susitiks su Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos Taryba ir informuos apie priimamus sprendimus, taip pat TaMo dienyno priemonėmis informuos visą gimnazijos bendruomenę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite