Angle down Atgal

Juodasis vilkikų taškas pasiglemžė dar vieną sunkiasvorę transporto priemonę

Pirmadienio pavakarę skaudi avarija užfiksuota Ateities plente, ties Amalių tuneliu. Čia nuo kelio nuvažiavo ir aukštu šlaitu ant pėsčiųjų tako užvirto vilkikas. Ateities plente dėl nelaimės driekiasi didelės spūstys.

Kaip apie 17.20 val. pranešė kauniečiai, avarija įvyko Ateities plento posūkyje už automobilių tunelio, važiuojant Petrašiūnų kryptimi. Vilkikas su puspriekabe visiškai nulėkė nuo kelio ir nuriedėjo žemyn kelių metrų aukščio šlaitu.

Nelaimės liudininkų tvirtinimu, nedaug trūko, kad vilkikas būtų prispaudęs keturis žmones. Anot kauniečių, transporto priemonės vairuotojui galėjo sutrikti sveikata, mat įsibėgėti čia nėra kur.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas informavo, kad 17.22 val. gautas pranešimas apie kol kas neįvardytų markių vilkiko ir automobilio susidūrimą. Apie patirtus sužalojimus ir žmonių sveikatos būklę policija duomenų dar neturi.

Ateities plente eismą reguliuoja pareigūnai, vairuotojai praneša, kad Petrašiūnų kryptimi gatvė sunkiai pravažiuojama. Ateities plente ir Chemijos gatvėje formuojasi spūstys.

Atnaujinta 18.27 val.

Bendrasis pagalbos centras informavo, kad skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 apie nuo skardžio nuvažiavusį vilkiką pranešta pirmadienį, 17.19 val. Į įvykio vietą išsiųstos Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija perduota Kauno greitosios medicinos pagalbos stočiai (GMPS).

Nelaimės vietoje matyti, kaip žmonės gaivina vairuotoją. Kauno GMPS pamainos vyresnioji gydytoja „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad į Kauno klinikas pristatyti du Ateities plente nukentėję asmenys, plačiau jų būklės pašnekovė nekomentavo.

Atnaujinta 21.06 val.

Policijos departamentas pirmadienio vakarą patikslino, kad Ateities plente krovininis automobilis „MAN“ su puspriekabe „Krone“, kurį vairavo 1974 m. gimęs pilietis, kliudė ta pačia kryptimi važiavusius automobilius „Audi Q3“, vairuotą 1975 m. gimusios moteris, ir „BMW X6“, vairuotą 1968 m. gimusios moters.

Po susidūrimo krovininis automobilis nuvažiavo nuo kelio. Per nelaimę sužalotas krovinio automobilio vairuotojas 18.50 val. ligoninėje mirė. Į gydymo įstaigą dėl nugaros sumušimo taip pat pristatyta „BMW“ vairuotoja.

Primename, kad neseniai atidarytas Amalių apvažiavimas jau metė iššūkį ne vienam vilkiko vairuotojui. Balandžio pradžioje gatvė čia buvo uždaryta dėl kito vilkiko avarijos, o sausį sniege klimpstančius sunkvežimius kauniečiai tempė visureigiais.

Daugiau naujienų apie Kauną skaitykite čia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite