Angle down Atgal

Joniškio Sidabros poilsio zonoje – bebrų atakos

Joniškio Sidabros poilsio zonoje augančius medžius graužti pradėję bebrai ne juokais sunerimti privertė ne tik poilsio zonoje besilankančius joniškiečius, tačiau ir savivaldybės administracijos specialistus. Ne pirmus metus poilsio zonoje prie vandens telkinio šeimininkaujantys graužikai ne tik apgraužė augančius medžius, bet ne vieną iš jų visiškai nugraužė.

Bebrai visą žiemą turėtų gyventi labai uždarai – paprastai jų gyvenimas ribojasi buvimu savo urve, kelionėmis iki maisto sandėlių ir atgal. Šiemet bebrai veiklūs ir prasidėjus žiemai. Tokios žiemos ženklų, kai bebrai darbuojasi intensyviai, gausu visur.

Siekiant išvengti didesnės bebrų daromos žalos medžiams, savivaldybės administracijos specialistai, gruodžio 6 d. organizavo medžių aptvėrimo darbus Joniškio Sidabros poilsio zonoje.

Segmentinės tvoros elementai buvo panaudoti apjuosiant medžių kamienus tam, kad graužikai negalėtų toliau pakenkti medžiams. Kadangi Lietuvoje medžioklė gyvenamosiose vietovėse neleidžiama,  o bebrų veikla mieste  kenkia ne tik augmenijai, bet ir miesto estetikai, bus siekiama  pasitarti su medžiotojais ir pagalvoti apie šių gyvūnų gaudymą spąstais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite