Angle down Atgal

Joniškio rajono pirmokams – savivaldybės dovanos

Į rajono mokyklas jau iškeliavo pirmųjų klasių mokiniams skirtos dovanėlės, kurias vaikams dovanoja Joniškio rajono savivaldybė.

Dėžutėse pirmokai ras spalvotų pieštukų, flomasterių, rašiklį, rašalo kapsulių, sąsiuvinių, spalvoto popieriaus, akvarelės ir piešimo sąsiuvinius, drožtuką, trintuką, akvarelę, teptukų, žirkles, klijų ir kitų mokyklinių reikmenų.

Sudarant mokyklinių priemonių sąrašą konsultuotasi su rajono mokytojais. Mokyklos pateikė reikalingų priemonių sąrašus, kuriais ir vadovautasi sudarant pirmoko dovanų dėžutes. Pačias dėžutes vaikai naudoja savo mokyklinėms priemonėms laikyti klasėse. Pasak mokytojų, jos labai pravertė prasidėjus nuotoliniam mokymuisi, kai mokyklinius reikmenis reikėjo parsigabenti į namus, o vėliau, grįžus mokytis kontaktiniu būdu, vėl atsinešti į mokyklą.

Pirmokų dovanėles savivaldybė dovanoja jau trečius metus. Jas gauna visi pirmų klasių moksleiviai, nepaisant šeimos socialinės padėties. Planuojama, kad šiemet į Joniškio rajono mokyklų pirmąsias klases ateis apie 150 vaikų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite