Angle down Atgal

Jo­niš­kio gy­dy­mo įstai­go­je už­de­rė­jo cit­ri­nų

Vie­šo­jo­je įstai­go­je Jo­niš­kio pir­mi­nės svei­ka­tos prie­žiū­ros cent­re – cit­ri­nų der­lius. Šį pa­va­sa­rį cit­rin­me­dis su­bran­di­no tris vai­sius ir to­liau mez­ga nau­jus.

Socialiniame tinkle pasirodžiusios citrinų nuotraukos sulaukė nemažai rajono gyventojų dėmesio ir klausimų. Tokią daugelį stebinančią naujieną patvirtino viešosios įstaigos Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro burnos higienistė Sonata Kvyklienė. „Gal prieš dešimtmetį vienas pacientas jį padovanojo. Ir taip jau nutiko, kad aš pradėjau augalą prižiūrėti, auginti“, – pasakoja ji.

Beveik 2 m aukščio citrinmedis rado vietą Odontologiniame skyriuje ir jam čia labai patinka. Pasak jos, ne kiekvienais metais augalas džiugina Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro kolektyvą, tačiau jau keletą kartų buvo subrandinęs vaisių.

Šie metai – taip pat dosnūs vaisių. „Augalą tręšiu specialiomis trąšomis, vis persodinu į specialią citrinmedžiams auginti skirtą žemę. Trumpai tariant, labai lepinu, o jis atsidėkoja ne tik skaniais vaisiais, bet ir kvapniais žiedais“, – sako S. Kvyklienė.

Kai Etaplius.lt paskelbė apie įstaigoje užderėjusį citrinų derlių, S. Kvyklienę pasiekė netikėta dovana iš Kauno.

Perskaitęs informaciją apie joniškietės puikiai auginamą augalą, vienas kaunietis nusprendė jai padovanoti 4 metų citrinmedį, nes jo namuose augalui pasidarė per ankšta. Vyras bute be citrinmedžių augina granatmedžius, kitus egzotinius augalus.

Kartu su citrinmedžiu į Joniškį atkeliavo ir viltis, kad naujoji dovana vieną dieną apsipils citrinomis ir duos puikų derlių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite