Angle down Atgal

Jonavoje nuteistas vyras, sumušęs „Maximos“ apsaugos darbuotoją už tai, kad šis liepė užsidėti kaukę

Prieš tai aštuonis kartus už vagystes, plėšimus, disponavimą narkotikais ir smurtinius nusikaltimus teistas Jonavos gyventojas Marius Kočerovas devintąjį teistumą užsidirbo kiek neįprastomis aplinkybėmis – karantino metu, kai kaukių dėvėjimas viešose vietose buvo privalomas, vyras Jonavoje esančioje „Maximos“ parduotuvėje pasirodė be kaukės, o kai apsaugos darbuotojas primygtinai paprašė ją užsidėti, po kelių minučių įkalbinėjimo sumušė jį.

Apkaltinamuoju nuosprendžiu pasibaigusi istorija prasidėjo pačiame karantino įkarštyje, balandžio 25 d. Jonavoje, Chemikų g. esančioje „Maximos“ parduotuvėje, M. Kočerovas apsilankė ne tik apsvaigęs nuo alkoholio, bet ir nedėvėdamas tuo metu privalomos apsauginės kaukės.

Į tokį pirkėją greitai sureagavo parduotuvės apsaugos darbuotojas, įspėjęs vyrą ir liepęs išeiti iš parduotuvės. Kaip nurodyta byloje, lankytojui kelias minutes aiškinta, kad be kaukės jis negali lankytis parduotuvėje, tačiau M. Kočerovas, užuot paklusęs, smogė darbuotojui kumščiu į veidą ir sumušė jį, taip sutrikdydamas sveikatą ir viešąją tvarką.

Vėliau M. Kočerovas teisme pripažino savo kaltę, tačiau teigė, kad net nežino, kodėl ėjo į parduotuvę, mat buvo neblaivus. Anot Jonavos gyventojo, grumtynės iš parduotuvės vėliau persikėlė į lauką ir tęsėsi, kol jis buvo prirakintas prie turėklų ir taip laukė, kol atvažiavo policija.

Nukentėjęs apsaugos darbuotojas teigė, kad užpuolikas buvo jau matytas šios parduotuvės lankytojas, tačiau šįkart neblaivus vyras atėjęs sėdėjo ant spintelių ir kabinėjosi prie praeivių. Kadangi M. Kočerovas buvo be kaukės, vyrui buvo liepta išeiti, o išeidamas vyras ir trenkė kumščiu apsaugos darbuotojui. Šis skolingas neliko – sugriebė užpuoliką, ištempė iš parduotuvės ir prispaudė prie turėklų, tačiau daugiau nieko daryti nesiryžo; teko palaukti, kol į vietą atvyko kasos darbuotojų iškviesta apsaugos komanda, kuri ir prirakino M. Kočerovą prie turėklų.

Apsaugos darbuotojas teigė, kad ne tik buvo sumuštas – grumtynių metu patyrė kairės čiurnos traumą, o dėl karantino metu atsiradusių apribojimų ilgai negalėjo kreiptis į medikus.

Nenoras parduotuvėje užsidėti apsauginę kaukę M. Kočerovui kainavo laisvę – nors ir pripažino kaltę, vyras buvo jau aštuonis kartus teistas, pripažintas recidyvistu, todėl teisėja Banga Bartkienė skyrė jam keturių mėnesių laisvės atėmimo bausmę, kurią teks atlikti. Kadangi dar turėjo ankstesnių „skolų“ teisingumui, M. Kočerovas iš viso pataisos namuose turėtų praleisti kiek daugiau nei 7 mėnesius.

Nuteistajam taip pat teks atlyginti sumuštam apsauginiui padarytą žalą, kurią teismas įvertino 300 eurų.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite