Angle down Atgal

Jaunas vyras Taikos prospekte galimai nužudė merginą ir pakėlė ranką prieš save

Skaitytojai kreipėsi į „Kas vyksta Kaune“ redakciją dėl sujudimo Taikos prospekte, čia susirinko gausios policijos pajėgos, taip pat apsilankė ir greitosios pagalbos ekipažas. Paaiškėjo, kad bute rasti du mirę jauni asmenys.

„Taikos pr. 59. Gausus policijos suvažiavimas, 5 automobiliai, greitoji. Kas čia atsitiko, kalba apie savižudybę“, – rašė skaitytojai.

Kaip informavo Kauno greitosios pagalbos stoties vyresnioji pamainos gydytoja, 15.36 val. buvo gautas pranešimas, kad Taikos prospekte esančiame bute rasti dviejų jaunų žmonių kūnai.

Greitosios pagalbos medikai atvyko ir konstatavo moters ir vyro mirtis, daugiau pagalbos suteikti negalėjo.

Situaciją patvirtino ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė žiniasklaidai Odeta Vaitkevičienė, jos teigimu, buvo gautas pranešimas apie rastus du kūnus, pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes.

Papildyta 18.35 val.

O. Vaitkevičienė patikslino informaciją, kad Kauno AVPK pranešima gavo 15.34 val., pranešta apie Taikos prospekte rastus du kūnus – moters, gimusios 1993 metais ir vyro, gimusio 1992 metais.

„Pirminiais duomenimis ant moters kūno rasta smurto žymių, o vyras galimai pakėlė ranką pats prieš save“, – teigė O. Vaitkevičienė.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal BK 129 straipsnio 1 dalį, dėl nužudymo.

Papildyta spalio 14 dieną 07.51 val.

Policijos departamento duomenimis, bute rastos moters kūnas buvo su smaugimo žymėmis, vyro kūnas be išorinių smurto žymių.

Daugiau naujienų apie Kauną skaitykite čia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite