Angle down Atgal

Jauną moterį pražudė į vonią netyčia įmestas mobilusis telefonas

Skaudi nelaimė Rusijoje: 25 metų Anastasija Scherbinina mirė nuo patirtos elektros iškrovos, kai į vonią besimaudydama netyčia įmetė besikraunantį išmanųjį telefoną.

Biuro darbuotoja A. Scherbinina savo vonioje mirė nuo galingo elektros smūgio.

Rusė namuose, Novosibirske, gulėjo vonioje ir krovė telefoną, kuriuo tuo pat metu ir naudojosi. Prietaisui išslydus iš rankų ir įkritus į vandenį jauną moterį nutrenkė elektra, ji mirė iškart. Teisėsauga pradėjo tyrimą dėl tragedijos aplinkybių.

Rusijos valdžia ir policija perspėja, kad tokios nelaimės vis dažnėja tarp jaunų žmonių. 

24 metų Olesya Semenova taip pat mirė numetusi į vonią savo išmanųjį telefoną. Jos buto draugė rado mirusią moterį namuose Archangelske.

Sausį 12 metų meno tinklaraštininkės ir dėstytojos Anastasijos Sosnovskajos sūnus buvo mirtinai nutrenktas elektros, kai jo „iPhone 4“ nukrito nuo vonios šono.

Buhalterę Evgenią Shulyatyevą (26 m.) jos motina rado mirusią vonioje Kirovo-Čepecko mieste.

Kovos menų čempionė 15-metė Irina Rybnikova žuvo vonioje naudodama savo „iPhone“, prijungtą prie įkroviklio, namuose Bratske, Sibire.

Lilija Novikova, tarptautiniu mastu pripažinta pokerio žvaigždė, mirė prieš beveik dvejus metus, patyrusi didžiulį elektros smūgį savo vonios kambaryje.

Specialiųjų tarnybų atstovai perspėja, kad einant į vonią jokiu būdu negalima naudotis telefonu, kuris dar ir įkištas į elektros lizdą. Jei netyčia įmesite prietaisą į vandenį, pasekmės gali būti tragiškos.

Parengta pagal www.dailystar.co.uk

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite