Angle down Atgal

Jaukus laisvalaikis kieme: kas padės jį užtikrinti?

Tie, kas turi kiemą ar sodą, šiltojo sezono neįsivaizduoja be pasisėdėjimų lauke su draugais ar bičiuliais. Tam, kad tokios patirtys būtų kaip įmanoma malonesnės, labai svarbu pasirūpinti jaukia aplinka. Pavasario pradžia – puikus metas atnaujinti jaukiems vakarams skirtą erdvę. Siūlome susipažinti, kokie elementai padeda užtikrinti jos jaukumą – galbūt atrasite idėjų, kaip šią zoną būtų galima patobulinti.

Patogūs baldai

Patogi sėdėjimo vieta neabejotinai yra vienas svarbiausių elementų plėtojant jaukią kiemo aplinką. Galite rinktis sofas, kėdes ar kitus panašius baldus, tačiau svarbiausia, kad juose būtų galima patogiai įsitaisyti, o vietos užtektų visiems svečiams. Ypač populiaru naudoti papildomas pagalvėles ir užvalkalus, kurie užtikrina dar didesnį komfortą. Daug dėmesio pastaraisiais metais susilaukia ir pakabinami krėslai, kurie puikiai tinka tuomet, kai formuojamas asmeninis ramybės kampelis. Paspaudę ant toliau esančios nuorodos, apie šiuos baldus galėsitesužinoti daugiau.

Privatumas

Tam, kad savo poilsio oazėje iš tiesų galėtumėte atsipalaiduoti, labai svarbu, kad Jūsų netrikdytų aplinkinių ar kaimynų žvilgsniai, o erdvė būtų pakankamai privati ir leistų atsiriboti nuo kasdienybės. Kieme dažniausiai galima atrasti tokių kertelių, kurios būtų mažiau pastebimos, tačiau jas galima suformuoti ir patiems. Paprasčiausia yra pasirūpinti tankesne tvora ar pertvara, bet jeigu labiau vertinate natūralumą, galite suformuoti gyvatvorę ar pasodinti aukštesnius krūmus.

Apsauga nuo saulės

Šiuo atveju kalbame ne apie kūno kremus, bet apie šešėlį, kuris padėtų pasislėpti nuo kaitrių saulės spindulių – jei į kiemą norėsite išeiti dienos metu, džiaugsitės apie tai pagalvoję iš anksto. Tais atvejais, kai pasisėdėjimų zona yra terasoje ar po stogeliu, papildomų rūpesčių pavyksta išvengti, tačiau jei šią erdvę ketinate įrengti kitoje vietoje, apie šešėlio suformavimą iš tiesų verta pagalvoti.Skėtis nuo saulės – vienas paprasčiausių sprendimų, kuris yra greitai montuojamas ir lengvai įsiliejantis į bendrą kiemo aplinką.

Žavi aplinka

Laiką kieme leisti bus daug maloniau, jei akis džiugins kruopščiai išpuoselėtas eksterjeras. Savaime suprantama, kad pirmiausiai aplinka turi būti tvarkinga, be šiukšlių, o tuomet jau galima pagalvoti apie papildomus elementus. Jaukumo eksterjerui suteiks išpuoselėtos gėlių kompozicijos, sodo dekoracijos ar nedideli aksesuarai, kuriems vietos galite surasti pasisėdėjimų erdvėje. Į dizainą reikėtų atsižvelgti ir renkantis baldus – taip iš jų pavyks gauti dvigubą naudą.

Apšvietimas

Lauko apšvietimas taip pat gali pasitarnauti kaip dekoracija, tačiau pirmiausiai reikėtų pagalvoti apie praktinę jo funkciją – juk sutemus dažniausiai vakarėlių dar nesinori užbaigti. Tokioms zonoms apšviesti labai dažnai pasitelkiamos lempučių girliandos, tačiau lygiai taip pat galite išbandyti pastatomus ar sieninius lauko žibintus – jų pasirinkimo įvairovės dabar tikrai netrūksta. Šviesa neturi būti labai ryški, tačiau svarbiausia, kad ji egzistuotų ir padėtų kurti jaukią aplinką.

Priemonės nuo uodų

Nors tai gali pasirodyti ne taip svarbu, vakare prie stalo sulaukę nekviestų svečių, manysite visiškai kitaip. Tam, kad jokie gyviai netrukdytų jaukaus Jūsų laiko, iš anksto reikėtų pagalvoti apie priemones, galinčias juos atbaidyti. Šiam tikslui naudojamos lempos, žvakės, specialios gaudyklės ir daugybė kitų panašių sprendimų, tad tikrai atrasite tinkamiausią. Tokias priemones pravartu su savimi pasiimti ir tuomet, kai ruošiamasi stovyklauti – platų turizmui skirtų prekių pasirinkimą siūlo Pigu.ltel. parduotuvė.

Apgalvoję visus šiuos aspektus, galėsite būti tikri, jog pasisėdėjimams skirta kiemo zona bus jauki ir kviečianti pokalbiui. Tuomet beliks suplanuoti pirmuosius susitikimus ir mėgautis visais šiltojo sezono teikiamais privalumais.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite