Angle down Atgal

Jau 50 metų rūpinamės jūsų sveikata!

1968 metais į miško aikštelę Druskininkų pakraštyje atėjo pirmieji statybininkai, 1972 metų birželio mėnesį dar palyginti kukliomis sąlygomis „Eglės sanatorija“ priėmė pirmuosius klientus, o nuo 1974 metų vasaros čia vienu metu gydėsi jau 500 žmonių. Žmonės ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio vyko į „Eglės sanatoriją“ ieškodami efektyvaus gydymo ir puikios savijautos receptų. Taip prasidėjo šiemet jau 50-uosius gyvavimo metus švenčiančios „Eglės sanatorijos“ istorija!

Birželio pirmąją savaitę sanatorijos jubiliejinis gimtadienis buvo švenčiamas su esamais ir buvusiais darbuotojais, partneriais, kolegomis ir bičiuliais iš Lietuvos ir užsienio. „Eglės sanatorija“ dėkodama visiems šiuos 50 metų buvusiems ir esantiems kartu minės jubiliejų ištisus metus, pripildydama juos maloniais įvykiais, renginiais, staigmenomis ir dovanomis visiems.

Į sanatoriją atvykusius klientus šiais jubiliejiniais metais pasitiks saldi staigmena, o savo 50-metį švenčiantys klientai bus pasveikinti, įteikiant specialią sanatorijos dovaną – firminę gertuvę mineraliniam vandeniui. Malonios staigmenos, loterijos, siurprizai ir dovanos klientų lauks ištisus metus.

Galimybę gauti didžiąją sanatorijos dovaną – net 50 padvigubintų viešnagių – turės kiekvienas „Eglės sanatorijos“ klientas! Visą laikotarpį nuo birželio iki spalio mėnesio atvykus į sanatoriją yra galimybė laimėti tokios pačios trukmės apsilankymą sanatorijoje, kokios trukmės vizitas buvo šių metų birželio–spalio mėn. Šansas laimėti – išties didelis! Kiekvieną mėnesį iki spalio pabaigos bus renkami 10 laimingųjų – iš viso 50!

Jau nuo metų pradžios kiekvienas atvykęs į sveikatingumo miestelį pajuto šventinę dvasią. Važiuojant pro sanatoriją galima pamatyti kaip atgijo senoji registratūra – jos langus papuošė archyvinės nuotraukos iš procedūrų. Sanatorijos viduje galima rasti „sena – nauja“ nuotraukų koliažus, kuriuose atsispindi sanatorijos nueitas kelias – kaip keitėsi žmonės, aplinka, procedūros, technika. Tai dar geriau matyti specialiai šiai unikaliai progai sukurtame filme, kuriame papasakojama „Eglės sanatorijos“ gyvavimo istorija nuo pradžių pradžios. Ją istorijų ir atsiminimų pasakojimais atgaivina sanatorijai vadovavę vadovai, čia dirbę ir dirbantys darbuotojai, o vaizdais ji atgyja – stebint filmui prikeltas daugybę archyvinių nuotraukų.

Filmas pirmąkart buvo parodytas oficialių jubiliejaus švenčių metu ir netrukus pasirodys Youtube kanale.

Nuo pat metų pradžios sanatorijos darbuotojus taip pat lanko šventinės staigmenos. Nuo pirmosios metų savaitės ir taip 50 savaičių iš eilės sanatorijoje vyksta konkursas, kuriame burtų keliu yra apdovanojamas vienas darbuotojas. Iki metų pabaigos įvairiausiomis sanatorijos dovanomis bus nudžiuginti net 50 Egliečių. O sanatorijos vienmečiai, gimusieji 1972 m. – 50-tojo jubiliejaus proga apdovanojami „Eglės sanatorijos“ firminiu chalatu su išsiuvinėtu savo vardu.

„Eglės sanatorijos“ dovana ir padėka už 50 metų buvimą kartu Druskininkų miestui ir druskininkiečiams įteikta „Druskininkų kurorto šventėje 2022”. Miestiečiai ir miesto svečiai galėjo pasimėgauti sanatorijos dovanojamu šių metų „Eurovizijoje“ Lietuvą atstovavusios dainininkės Monikos Liu koncertu.

O visai netrukus „Eglės sanatorija“ dovanas įteiks kiekvienam kada nors sanatorijoje dirbusiam Egliečiui, pakviesdama bent trumpam sugrįžti į sanatoriją ir kaip tikram Egliečiui kartą pasimėgauti baseinų ir pirčių kompleksu.

Tačiau sanatorijoje yra sakoma, kad buvusių Egliečių nebūna, kartą tapęs Egliečiu – lieki juo visam laikui, nešiodamasis savyje brangias užmegztas draugystes, nepamirštamus nutikimus, nostalgiškus prisiminimus ir smagias istorijas. O istorijos gyvos tol – kol yra kas jas pasakoja ir kas jų klauso. Ta proga Druskininkų turizmo informacijos centre ir „Eglės sanatorijos“ registratūrų erdvėse laukia Prisiminimų knygos, kviečiančios pasidalinti savo prisiminimais apie sanatoriją visus kada nors joje dirbusius ar besilankiusius.

Per 50 metų „Eglės sanatorijoje“ apsilankė per 1 200 000 klientų, siekiančių susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą. Giliomis gydymo tradicijomis ir natūraliais gamtiniais veiksniais – klimatu, mineraliniu vandeniu ir durpiniu purvu – paremtomis gydomosiomis procedūromis, estetiška aplinka, turiningu laisvalaikiu, maisto įvairove ir idiliška ramybe alsuojanti sanatorija – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai.

„Eglės sanatorija“ – jau 50 metų rūpinamės jūsų sveikata!

Daugiau informacijos ir rezervacija telefonu +370 313 60 220 arba sanatorija.lt

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite