Angle down Atgal

Įvertinta mažoji dailininkė

Jau 36 metus Tarptautinė aeronautikos federacija organizuoja tarptautinį vaikų piešinių konkursą, kuriame kviečiami dalyvauti įvairių pasaulio šalių vaikai. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo Broniaus Oškinio vaikų aviacijos akademija neseniai pasveikino šių metų piešinių konkurso ,,Sukurk tobulą orlaivį“ nacionalinio turo laureatus.

Mokiniai buvo kviesti svajoti, fantazuoti ir spalvingai išreikšti savo orlaivio viziją. Meno ir aviacijos profesionalų komisija vertino net 761 piešinį ir skirtingose amžiaus grupėse atrinko 25 geriausius, kurių autoriams įteiktos padėkos ir dovanos. Vaikams linkėta nenustoti svajoti ir siekti savo svajonių išsipildymo, kad ir kokios nerealios jos kartais gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Viena iš laureatų tapo ir konkurse dalyvavusi Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro Dailės studijos mokinė septynmetė Kotryna Lavrukaitė (mok. Nijolė Trinkūnienė). Devyni geriausi piešiniai, tarp jų ir Kotrynos kūrybinis darbas, siunčiami į tarptautinį konkursą Lozanoje (Šveicarija). Tai išties puikus įvertinimas!

Geriausi 44 konkurso piešiniai eksponuojami Kėdainių viešojoje Mikalojaus Daukšos bibliotekoje, virtuali paroda skelbiama Lietuvos neformaliojo švietimo centro interneto puslapyje www.lmnsc.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite